Civic FB7 Civic Fb7 Karter Muhafaza Plastiği Eksikliği ve Tamamlanması.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar arkadasimda 2013 model elegance arac var onda karter muhafaza plastigi mevcut yani kaputu acinca yol gozukmuyor benim aracim ise 2014 makyajli ve bende karter muhafaza plastigi yok servisi aradim sordum sizin aracta yok hatta oyle bi parca yok dediler dedim arkadasimda var olamaz dediler️ yani sorunum bunu nereden temin edebilirim? Dun izmitten bursaya gittim geldim arabam tertemizdi bugun kaputu bi actim tum camur kir arabanin motoruna dolmus hani darbe aninda karteri koruyacagini dusunmuyorum plastik oldugundan en azindan kiri camuru almaz diye dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Iyi yapmışsın, kapatmış gerçekten (y) bence iyi iş yaptın uzun vadede kafan rahat olur.

Hocam azimle araştıran segmanı da bulurmuş :)
Hayırlısı olsun güle güle kullanın.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Karter muhafaza plastigi

Karter muhafaza plastigi

Hocam azimle araştıran segmanı da bulurmuş :)
Hayırlısı olsun güle güle kullanın.

Hocam segman diyip gecmemek lazimmis bu parca olmayinca orta kisim bos kaliyor bel veriyor muhafaza neyse hallettik segmancida bulmus olduk boylece simdi sira boydan boya plastik muhafaza ile yukarida resimde goruldugu gibi sagli sollu kaplamak bu parcalari aldiktan sonra icine bituself yapistirip oyle monte edecegim belki yalitima faydasi olur
a4c2c565b8fdf35cbdfa78fd4f8261a5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] Hocam hayırlı olsun :eek:k:

Kapı altı fitil bayide bulunan araçlarda da yok mu?
Onun çıkarılması çok mantıklı gelmiyor.

Hakan Uzun

0
Yönetici
valla bilmiyorum hocam fitil neden çıkarılır anlamam ya zoruma giden fitil almak istesem takamıcam bile delikleri kapıda yok oda segmanlı saçmalık ya alıp matkapla delik açıp aynı çapta takasım var

Hakan Uzun

0
Yönetici
@hakan uzun Hocam hayırlı olsun :eek:k:

Kapı altı fitil bayide bulunan araçlarda da yok mu?
Onun çıkarılması çok mantıklı gelmiyor.
valla bilmiyorum hocam fitil neden çıkarılır anlamam ya zoruma giden fitil almak istesem takamıcam bile delikleri kapıda yok oda segmanlı saçmalık ya alıp matkapla delik açıp aynı çapta takasım var​

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
valla bilmiyorum hocam fitil neden çıkarılır anlamam ya zoruma giden fitil almak istesem takamıcam bile delikleri kapıda yok oda segmanlı saçmalık ya alıp matkapla delik açıp aynı çapta takasım var​

Hocam bence bayideki araçlara bir bakın, sizin araca takılmamış oluabilir, resimdeki fitilsiz kapı size aitse fitilin takılacağı klips delikleri mevcut.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hocam bence bayideki araçlara bir bakın, sizin araca takılmamış oluabilir, resimdeki fitilsiz kapı size aitse fitilin takılacağı klips delikleri mevcut.

yok hocam ben baktım fitil delikleri mevcut değil çünkü yanyana iki aracada baktım 2013 ve benimki ha benimkine delik delinmemiş ve fitilsiz ise onun icabına bakabilirim. Aramızda makyajlı olanlar varsa bi kapılarıları bakıversinler ya aşağıdaki düz fitil varmı yokmu ?

Hakan Uzun

0
Yönetici
yok hocam ben baktım fitil delikleri mevcut değil çünkü yanyana iki aracada baktım 2013 ve benimki ha benimkine delik delinmemiş ve fitilsiz ise onun icabına bakabilirim. Aramızda makyajlı olanlar varsa bi kapılarıları bakıversinler ya aşağıdaki düz fitil varmı yokmu ?

gjgf 010.jpg
okların tam ortasında fitil ve delik yok hocam

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION]

Sabah emin olmak için tekrar bakacağım fotosunu da çekerim, hatırladığım kadarıyla kapı altındaki 3 tane kare delik klips yerleri.

Geri