2013 model full donanımlı elegance satılık

Aracınız
Malum sitedeki fiyatlar aşırının da aşırı şekilde abartılmış. Boşversenize. Plazalara gidin ciddi ciddi pazarlık yapın bakın ne fiyatlara düşüyorlar. İlgilenen olursa benim aracım satılık. Plaza 2014 ü 65500 e veriyo, bende 63500 e verecem. Gelin alın benim aracı.

Aracınız
bende honda civic alıp aranıza katılmak istiyorum şuanda en ucuz istanbul park oto da 2015 elegance + lpg + mutlimedya 69.500 dediler. malum siteye bakınca adamlar aynısının 2014 modelini 70bin in üzerinde satmaya çalışıyor. Bu hafta 2014 model bitane alıp inşallah aranıza katılırım.

Bende bunu anlamıyorum. Bir arkadaşımız satışa çıkarıyor aracını sonra bir başkası da geliyor çok fiyat söylüyorsun,bak benimki daha yeni ve daha ucuz satıyorum diyor. İsteyen istediği fiyatı verir bu kimseyi ilgilendirmez. Sen de başka konu açarsın orada fiyatını yazarsın burada satmaya çalışan arkadaşımızı sabote etmezsin.

Aracınız
Bende bunu anlamıyorum. Bir arkadaşımız satışa çıkarıyor aracını sonra bir başkası da geliyor çok fiyat söylüyorsun,bak benimki daha yeni ve daha ucuz satıyorum diyor. İsteyen istediği fiyatı verir bu kimseyi ilgilendirmez. Sen de başka konu açarsın orada fiyatını yazarsın burada satmaya çalışan arkadaşımızı sabote etmezsin.

Bu mesaj bana ise mesajlarımı tekrar okumanızı öneririm. Ben satan arkadaşın ne kadar güzel fiyat yazdığını yazdım, verdiğim fiyatlarda plaza fiyatları. Eğer 2014 almak istiyorsanızda gelin benim aracımı alın diyorum. Bunda bahsettiğiniz türden birşey yok. Mesajınız bana değilse eğer zaten ortada beni ilgilendiren bir sorunda yok.

Arkadaşlar araç satıldı. Bir süre sonra inş manuel 2014 veya 15 modelle tekrar civicle dönmeyi umut edyorum. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Malum sitedeki fiyatlar aşırının da aşırı şekilde abartılmış. Boşversenize. Plazalara gidin ciddi ciddi pazarlık yapın bakın ne fiyatlara düşüyorlar. İlgilenen olursa benim aracım satılık. Plaza 2014 ü 65500 e veriyo, bende 63500 e verecem. Gelin alın benim aracı.
Arac elegance mi?

Geri