Civic FB7 Civic Fb7 Karter Muhafaza Plastiği Eksikliği ve Tamamlanması.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar arkadasimda 2013 model elegance arac var onda karter muhafaza plastigi mevcut yani kaputu acinca yol gozukmuyor benim aracim ise 2014 makyajli ve bende karter muhafaza plastigi yok servisi aradim sordum sizin aracta yok hatta oyle bi parca yok dediler dedim arkadasimda var olamaz dediler️ yani sorunum bunu nereden temin edebilirim? Dun izmitten bursaya gittim geldim arabam tertemizdi bugun kaputu bi actim tum camur kir arabanin motoruna dolmus hani darbe aninda karteri koruyacagini dusunmuyorum plastik oldugundan en azindan kiri camuru almaz diye dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Fiestamda vardi tadini aldim onun icin pek niyetim yok acik konusmak gerekirse butcemde uygun degil ileride bakarim ben isik konusuna butce ayirdim belki onu yapamazsan dusunebilirim ️ araba sorunsuz olunca bu gibi seylerle ugrasiyoz napalim iste

Çok şükür diyelim o zaman ama aklımda o ya. Onu mutlaka istiyorum...

Hakan Uzun

0
Yönetici
Evet şu anda taksimdeyim. Arkadaşa alınacak leon baktık ta bize düzgün bir ekspertiz lazım. Maslak civarlarında. Var mı tavsiyen.?

Oralarda bilmiyorum ya beylikduzunde var ama oda uzak sanirim amcamin tanidigi eski fiestami oraya baktirmistim.dilerseniz irtibata gecebilirim

Aracınız
Oralarda bilmiyorum ya beylikduzunde var ama oda uzak sanirim amcamin tanidigi eski fiestami oraya baktirmistim.dilerseniz irtibata gecebilirim

Off orası çok uzak ya. Çalışan insan araç sahibi. O kadar izin alamaz. Şişli Maslak civarı yakın bir yer olsa süper olurdu.

Katlanır aynayı takınca iç kontrol düğmesini de takmak lazım. Onu da buldunuz mu hocam?

Geri