2012-2015 civic modulo kit almak isteyen (Made in Taiwan)

Ankarada özen ticarette var ama ürünü görmedim. Taiwan diyor satıcı. Bakılması lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pazwr günü buluşmaya bekliyoruz o zaman

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Arkadaşlar sonuç olarak toplu alıma karar verdiniz mi?

Fiyat alabildiniz mi?

Alpertunga öldümü?

Şaka bi yana bu iş ne oldu? Biraz uzak kaldım foruma. 550 gibi fiyatlar görüyorum, konu ne alemde? En son Ankara buluşma etkinliğine dönmüş. :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar sonuç olarak toplu alıma karar verdiniz mi?

Fiyat alabildiniz mi?

Alpertunga öldümü?

Şaka bi yana bu iş ne oldu? Biraz uzak kaldım foruma. 550 gibi fiyatlar görüyorum, konu ne alemde? En son Ankara buluşma etkinliğine dönmüş. :D

Anlaşılan toplu alım askıda kalmış :)

Aracınız
Galiba konuyu hortlattım, konu kapanmış gibi duruyor :)

Hocam konu iptal edilmedi fakat kimse birlik olamıyor birine uyan diğerine uymuyor fiyat ve zaman açısından. İstanbul'daki orjinal taiwan satan Eski servis çalışanı Hakan kardeşimizden en son 630 lira gibi bir fiyat alınmıştı spooler dahil 5 parça olarak.Boya montaj dahil değil.Fakat dolardaki artış nedeniyle fiyatların biraz arttığını duydum..Yeni fiyatı almadım açıkcası ama kesinlikle ben alıcam diyenler için fiyatlar ortalama bu seviyelerde durumu netleşen kesinleşenler burada belirtirse ona göre fiyat konuşurum herkese kargolar.Kim alacaksa Alışverişini birebir yapar bizim forumu referans göstererek ona göre ödemesini yapar.

Bir diğer konu Ankarada yakın bir arkadaşım var.Bu hafta sonu Özen ticarete gidecek.Ürünün iç kısmında taiwan olup olmadığına dair yazı olup olmadığına baktırıcam ve resim yolluyacak.Sayı netleşirse Özenede tekrar bir fiyat sordururum.

Geri