2013 Civic FB7 Hella Intemo Bi-Xenon Mercek Modifiyesi

Aracınız
Herkese çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
[MENTION=194]Can[/MENTION] Bixenonu taktıktan sonra anladım ki LED'ler selektör yapmıyormuş sadece oyun oynuyormuşuz onlarla :) Taktığımdan beri gece olsa da arabaya binip selektör yapsam diye bekliyorum :)
Bixenon un çok iyi olduğunu herkes biliyor da. Yapılan işte baya zahmetli ve külfetli be kardeşim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=214]Sercan[/MENTION] Eline sağlık kardeşim, süper olmuş :eek:k:

Gayet güzel iş ve paylaşım olmuş eline sağlık ?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan tebrikler dostum ellerine sağlık güle güle kullan

Sercan

0
Aracınız
Herkese çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
[MENTION=194]Can[/MENTION] Bixenonu taktıktan sonra anladım ki LED'ler selektör yapmıyormuş sadece oyun oynuyormuşuz onlarla :) Taktığımdan beri gece olsa da arabaya binip selektör yapsam diye bekliyorum :)

Hocam mükemmel olmuş elinize sağlık. Size bir kaç sorum olacak aracımda junyan marka led far var kısalar tatminkar olsada uzunlar vasat. Aracım premium olduğu için sıfır alırken serviste cyclone marka xenon kit takılmıştı. Şuan kullandığım led farların ampülünü değiştirerek aynı balast ile bağladık. Aynı hella merceği bu fara taksam aracımın üzerindeki balast ile kullanabilirmiyim.Soğuk sellektörü eski usül yaparım ama kısalar açıkken selektör attığımda aynı performansı elde edebilirmiyim yoksa elegance balastı olması mı lazım.Bahsi geçen farlar.IMG_20150917_184208.jpg

Son düzenleme:

Sercan

0
Aracınız
Hocam mükemmel olmuş elinize sağlık. Size bir kaç sorum olacak aracımda junyan marka led far var kısalar tatminkar olsada uzunlar vasat. Aracım premium olduğu için sıfır alırken serviste cyclone marka xenon kit takılmıştı. Şuan kullandığım led farların ampülünü değiştirerek aynı balast ile bağladık. Aynı hella merceği bu fara taksam aracımın üzerindeki balast ile kullanabilirmiyim.Soğuk sellektörü eski usül yaparım ama kısalar açıkken selektör attığımda aynı performansı elde edebilirmiyim yoksa elegance balastı olması mı lazım.Bahsi geçen farlar.Ekli dosyayı görüntüle 2582

Merhaba foruma bir süredir giremediğim için cevap veremedim biraz geç oldu. Premium araçların ampul tipi h11 eğer Intemo mercek takmak istiyorsanız ampul tutucusu üzerinde geliyor (D1s D2s D4s uyumlu) h11 ampulu bu merceğe takamazsınız. Piyasadaki diğer merceklerde h11 ampul tutucusu bulabilirseniz mevcut ampul ve balastınızı kullanabilirsiniz

Aracınız
Yeni mercedes e250 farları çift yanıyoya bizim arabarlada olmaz mı o uzunler xnon yaparsak

Geri