Arka park sensörü sesinin takili kalmasi

Aracınız
Merhaba arkadaslar, daha onceden konusu gecmisti ama benim durum biraz farkli. Son iki haftadir arka park sensorum takili kalarak sabit uyari veriyor.

Servise gittim ki orda takilmisti birsey olmadigini toz kirlenmis olacagini ve yikadiklarini sorun olmadigini soylediler.

Oysaki yagmur yagmadanda yapiyor ve dikkat ettim ilk kalkista geri gelirken yapiyor hareket ettikten 5 dakika filan sonra denedigimde yapmiyor. Pislik olsa herzaman yapar temazsizlik olsa gene herzaman yapar soguk havadan desem hep soguk sadece ilk kalkista takiliyor uada cogunlukla gece gunduz farketmiyor egimli yolada dikkat ettim.

Daha oncedenAyni durum basina gelen varmi tekrar servise goturecegim ama sonuc alacagimi zannetmiuorum... Yardimlarinizi bekliyorum...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ses takılı kalmıyor sensör arızalı olduğu için sürekli ötüyor bir şey varmış gibi algılıyor. Garantisi varsa değişim isteyin
Arizali oldugunu dusundum bende tabi ama herzaman yapmayinca kararsiz kalmistim... Zaten servise gitttigimizde yaomadigi icin birsey yaptiramadim..

Garantisi var araci teslim alirken servis kendi takmisti faturasida var insallah sorun cikarmazlar sorun yok simdi yapmiyor diye yokusa surmesinlerde bide onla ugrasmayalim...

Aracınız
Merhaba arkadaslar, daha onceden konusu gecmisti ama benim durum biraz farkli. Son iki haftadir arka park sensorum takili kalarak sabit uyari veriyor.

Servise gittim ki orda takilmisti birsey olmadigini toz kirlenmis olacagini ve yikadiklarini sorun olmadigini soylediler.

Oysaki yagmur yagmadanda yapiyor ve dikkat ettim ilk kalkista geri gelirken yapiyor hareket ettikten 5 dakika filan sonra denedigimde yapmiyor. Pislik olsa herzaman yapar temazsizlik olsa gene herzaman yapar soguk havadan desem hep soguk sadece ilk kalkista takiliyor uada cogunlukla gece gunduz farketmiyor egimli yolada dikkat ettim.

Daha oncedenAyni durum basina gelen varmi tekrar servise goturecegim ama sonuc alacagimi zannetmiuorum... Yardimlarinizi bekliyorum...

benim de arada sırada sizin dediğiniz gibi kalan mesafe sıfır yazıyor ve hep ötüyor ama gözü temizleyince geçiyor hocam. sizinki geçmiyorsa gözde belki sıkıntı vardır.

Aracınız
Hocam tesekkurler yorumlariniz icin. Temizliyorum tabi ama belli bir zamanda sonra geciyor ve dogru uyari veriyor. Gece birakiyorum arabayi parka sabah tekrar ayni sikinti veya aksam farketmiyor yagmurda yagmiyorken sorun oluyor.
Gozde sikinti olsa duzelmemesi gerekmezmi yani her seferinde yapmasi gerekmezmi?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Sanırım bu soğuk havalarda o kısıma basınçlı su tutmamak gerekiyor. Bende bir kere yıkadığım gün hava 2saat sonra eksiye düştü. Ertesi gün aynı problem oldu,. Sildim bir süre sonra tekrar oldu. Saç kurutma makinası ile iyice kuruttum. Bir daha hiç olmadı. Tabi ben de oraya uzaktan su tutmaya veya basınç olmadan yıkamaya başladım. Bilginize.

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Park Sensorunu garantiden degistirdiler simdi bir problem yok yagmurda da karda da normal havada da.. Buyuk ihtimal beyinde sorun vardu sorgusuz sualsiz degistirince bende kurcalamadim;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Park Sensorunu garantiden degistirdiler simdi bir problem yok yagmurda da karda da normal havada da.. Buyuk ihtimal beyinde sorun vardu sorgusuz sualsiz degistirince bende kurcalamadim;)

Geçmiş olsun, fazla üzmeden halletmişler :eek:k:

Aracınız

malüm bugün karlı bir gün ve benimki yine ötüyor. inip baktığımda da gözde kar yok sadece kir var. bakıma gittiğimde bende bir sorayım belki buda sorunludur.

Aracınız
Ben kocaeli haldizdan almistim onlar taktigi icin ustelemeden degistirdiler benim normal havada da otuyordu yani sensorler temiz olmasina ragmen sizde sorun mutlaka baksinlar...

Geri