Honda civic 2012 yeni kasa mavi-yeşil ışık sorunu

2012 model yeni kasa aracım var daha önce ışıklar eco modda iken az yakınca yeşil çok yakınca mavi şeklinde yanıyordu şimdi sürekli mavi yanıyor sorun nedir çözümünü bilen varmı teşekkürler

Trust

0
Aracınız
İ mid ayarlarını sıfırladı iseniz ondan yapar. Ayarlardan açmak mümkün daha önce ben yapmış idim ama şimdi hatırlamıyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bu arada servise gittim aracımın 4 kapısınıda iç kapı cam açma düğmeleri olan siyah plastikleri değiştirdiler 2015 lerde olan sert plastiklerinden taktılar garantinin faydasını görmüş olduk üzerine de arabayı bir güzel yıkadılar çok Mutlu ettiler beni :)
İ mid ekranında bır kac çatlak çizik vardı onunla siparişinide geçdim 90 lira ona istediler birde torpidonun üstündeki plastik göğüs parçası çizikdi çok az onada 160 lira yazdılar parçaların gelmesi bir ay sürüyormuş işçilik hariç bugün serviste yaşadıklarım bunlar bilgilendirme amaçlı yazıyorum

Ad Soyad
Ahmet AYDEMİR
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba öncelikle sorunu ayarlardan çözdüm eğer ayarlarınız doğru ise o zaman başka bi sorun var demektir.Sırayla yazıyorum şimdi
1.Menü tuşuna basıyoruz
2.Customise Settings egeliyoruz
3.Trip computer setup'a geliyoruz
4.Fuel efficiency backlight menüsüne gelip orayı on olarak işaretliyoruz işlem tamam

Geri