Naviin

Arkadaşlar naviin güncellemesi yapmak istiyorum ama dontpanic yazılımından seri numarası soruyor bendeki cihazda ise igo var ve böyle geldi. Sizin cihazlardaki navigasyon yazılımı nedir ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar naviin güncellemesi yapmak istiyorum ama dontpanic yazılımından seri numarası soruyor bendeki cihazda ise igo var ve böyle geldi. Sizin cihazlardaki navigasyon yazılımı nedir ?

Hocam bence güncelleme işine girmeyin bu şekilde devam edin bu işler biraz sıkıntılı, ben sd kartı sök tak yaparken sd kart yuvasını bozmuştum :)

Hocam bence güncelleme işine girmeyin bu şekilde devam edin bu işler biraz sıkıntılı, ben sd kartı sök tak yaparken sd kart yuvasını bozmuştum :)
Hocam bak bu aklıma gelmemisti. Gerçi böyle aptal bir müşteri hizmeti olamaz bugün maillestik bana tutup korsan link atiyor bunu kullanabilirsin diye.. Bende kızdım vazgeçtim. Bir kafada basarsofta şikayet et bunları diyor:D

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam bak bu aklıma gelmemisti. Gerçi böyle aptal bir müşteri hizmeti olamaz bugün maillestik bana tutup korsan link atiyor bunu kullanabilirsin diye.. Bende kızdım vazgeçtim. Bir kafada basarsofta şikayet et bunları diyor:D

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sd kart girişini arkada tutan küçük lehimler çıkarmak için karta bastıkça yerinden atıyor sonra navigasyon komple gidiyor :)

Adam direk korsana yönlendirmiş firma komple korsan demek ki :)

Bu arada bilmeyenlere bir tüyo benden ; mute tuşuna uzun basarsanız ister cihazdan ister direksiyon altında ki düğmeden cihazın ekranı kapanıyor, özellikle gece seyahatlerinde gözünüzü almıyor

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
2014 model eco elegance arabamda naviin var. Direksiyondaki tuşlarla kontrol edilemiyor. Fabrika ayarlarına çevirince düzelir denmiş bazı yerlerde ama verdikleri 1617 şifresi olmuyor. Şifreyi bilen var mı?

Geri