Aracınız
Fren pedalının solunda .
Tamam içerdeki kutudan bahsettiğim orası zaten abi de. Hangisi
b35269a53cd7cb23a6ce6fd7ec7f5963.jpg

Trust

0
Aracınız
[MENTION=291]sirua35[/MENTION] bence ilk motor bölmesindeki yere bak düşük kademeli olan kısımlar öncelikli bakacagin yerler olsun

Aracınız
Kitapçıkta 7.5a yazıyordu ama takılı olan 10a dı. Aklınızda bulunsun. Aydınlatma 27 numara ön kutu.
Ayakları biraz sıkıştırayım derken tornavida değdi şase yaptı. Sıkıntı bende.

Hakan bu arada keserek hiç biryere olmadı. Kenardan sığmıyor bu sefer. Ledler çöp bakim dursun da kenarını törpülerim

Aracınız
Nerden sökmeyi denediniz ?

Motor kısmından denedim önce fakat alan çok dar ve ellerim büyük olduğundan vazgeçtim. Çamurlukların içindeki döşemeyi sökmeyi dedim, görünen bütün klipsleri sökmeme rağmen döşemeyi tam olarak çıkaramadım yerinden. Biraz aralayabildim kıvırarak, fakat yine de elim sığmadı. Döşemeyi alt taraftan tutan birşey var gibiydi elimle yokladım ama bulamadım.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Kitapçıkta 7.5a yazıyordu ama takılı olan 10a dı. Aklınızda bulunsun. Aydınlatma 27 numara ön kutu.
Ayakları biraz sıkıştırayım derken tornavida değdi şase yaptı. Sıkıntı bende.

Hakan bu arada keserek hiç biryere olmadı. Kenardan sığmıyor bu sefer. Ledler çöp bakim dursun da kenarını törpülerim

Uzuldum abi, ben kapi altina takmistim o sekilde gecmis olsun...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

0
Yönetici
Motor kısmından denedim önce fakat alan çok dar ve ellerim büyük olduğundan vazgeçtim. Çamurlukların içindeki döşemeyi sökmeyi dedim, görünen bütün klipsleri sökmeme rağmen döşemeyi tam olarak çıkaramadım yerinden. Biraz aralayabildim kıvırarak, fakat yine de elim sığmadı. Döşemeyi alt taraftan tutan birşey var gibiydi elimle yokladım ama bulamadım.

Hocam neredesiniz izmitmiydi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri