SATILIK:2013 civic elegance eco otomatik

mengu

0
Aracınız
Menemen'de arsacı, Alsancakta dükkan devretmeye çalışan bir de Muğladan Passat FSI takasçısı ömründen 5er dakka yiyor sigara gibi .duv.

Abi bayiiler hala ucuza bırakıyor, insanı canından bezdirirler valla...

Allahtan saçma sapan takas teklifi için arayan olmadı. 60.000 tl param var diyen 2-3 kişi aradı ama pek ciddi olmadıklarına inandım.
Bitmek bilmedi bayilerin elindeki araçlar...

mengu

0
Aracınız
Allahtan saçma sapan takas teklifi için arayan olmadı. 60.000 tl param var diyen 2-3 kişi aradı ama pek ciddi olmadıklarına inandım.
Bitmek bilmedi bayilerin elindeki araçlar...

Abi o 60 binciler bana da çok denk geldi ( o zaman 55-56 bincilerdi) al-satçı onlar; birisi Urfalı ya da Antepli, bi tane İst.danım diyor ama bariz Doğulu...
Bu bayiileri anlamadım bende, bu herifler bütün ekonomistlere beş çeker kur düşükken bu kadar havuza attılarsa yükseleceğini gayet iyi biliyorlardı demekki...

Abi o 60 binciler bana da çok denk geldi ( o zaman 55-56 bincilerdi) al-satçı onlar; birisi Urfalı ya da Antepli, bi tane İst.danım diyor ama bariz Doğulu...
Bu bayiileri anlamadım bende, bu herifler bütün ekonomistlere beş çeker kur düşükken bu kadar havuza attılarsa yükseleceğini gayet iyi biliyorlardı demekki...

Hele bir tanesi otomatik arıyormuş,çamkıranın elinde 2014 dolu hasarlı elegance düzü 61.000 tl ye veriyormuş. Bana diyor sen 60.000 e ver. Ben de rakam çok düşük olmaz diyorum. Bana çamkıranı anlatıyor,40 gündür bayiye gidiyorum,adamlar beni tanıdılar diyor. 15 dk anlattı. Ben de çamkırandan al o zaman dedim. Yok almam o düz vites,ben otomatik istiyorum diyor. Zar zor telefonu kapattı

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Araç satacaklara şunu söyleyim, paranızı almadan kesinlikle aracın noterde satışını vermeyin. Dolandırıcılar pazarlıktan sonra araç satışı için notere gidildiğinde yok para yanlış hesaba geçmiş, yok paranı dükkanda vereyim vs bahanelerle noterde imza attırdıktan sonra aracı anında başka bir şahsa devrediyor. Noterde imza attığınız için her ne kadar dolandırıldığınızı beyanla şikayette bulunsanız bile araç 3-4 kez el değiştirmiş oluyor ve atı alan üsküdarı geçiyor. Aman bu konuya dikkat ediniz.

Geri