Fb7 benzin tüketimi

Benim araçta Sizin araçla aynı 31 krş yakıyor hemde sadece şehir dışı sizin şehir içide olmasına göre güzel rakamlar

Aracınız
benim araçta mı sorun var benzin göstergesindemi anlamadım ama depoyu fullemiştim en son 190 liraya şuan 290 km yaptm ve menzil 125 gösteriyor. 370 -380 arası yapsa tam 50 kuruşa denk gelecek.her arabaya bindiğimde çok km yapmasamda ibre 1-2 diş düşüyor bu da çok sinir edici bir durum :(

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Depoyu fulleyip km göstergesini sıfırlayın bir sonraki benzin alımınızda net tutarı km'ye bölün en iyi değer odur. Ortalamanız kaç gösteriyor kullandığınız devir aralığı nedir ? İzmirde bu kadar yakmak pek normal değil gibi ama sürekli trafiğe kalıyorsanız olabilir.

Aracınız
fd6 kasa kullandım onceden muğlaya gitmiştim..80-90 ı geçmedim.6-6.5 gosteriyordu.biraz basınca 7.5 ğu görmüstü..fb 7 kasada lpg olduğundan denemedim ama şehiriçi 10-12 bile gördüm lpg bittiği anlarda..ayrıca fb7 nin fd6 dan daha kötü yol tuttuğunu söyleyenlere katılmıyorum..fd6 da virajlarda yaylana yalana dönüyordu ama fb7 ona göre daha net tepkisi virajlarda..evet eski kasaya göre araç daha yüksek ancak fb7 de kaporta teker arasındaki açıklık fd6 dan daha az..fb7 de araç ben bu virajı alabilirim veya alamam diyor ama fd6 da ne dediği belli değil aracın..not:araçla konuşmuyorum tabiki açıklama amacıyla söylüyorum.

Geri