Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

Budur hocam...
c4dd4a6432fa8296ddbc80d8e1c87e3e.jpg

Aracınız
Bu 90$ lık muhteşem uzun ledlerden kullanan üyelerimiz, siz alalı 1 seneyi geçmiş ama ben daha konuyu bugün gördüm geçen sene askerde olduğum için tamamen kaçırmışım bu konuyu . Aldığınızdan beri sıkıntı çıkardı mı hiç? :D

resimdeki ledi dun taktim. ledlerin yonunu hem sag sol, hem de yukari-asagi yaptim fakat aydinlatma acisindan cok bir sey farketmedi.daha once de bahsi gectigi gibi aydinlatma alani cok cok genis.
ledlerden bir tanesini devre disi birakmayi dusunuyorum. bu haliyle sellektor disinda kullandigimda karsidaki insan kesin goz travmasi gecirecek ve basacak kufru.
cree.jpg

Trust

0
Aracınız
Bunun kararını siz önde giderken arkadan biri led ile sellektör yaptığı zaman karar verin.
Bana göre hiç gerek yok led iptali ne siz anlaşılan bi Xenon sellektör hiç yememissiniz [MENTION=245]tombilibu[/MENTION]

Bu ledin linkini verebilir misiniz? 54 sayfa var bulamadim. Hepsine bakamadim daha doğrusu
resimdeki ledi dun taktim. ledlerin yonunu hem sag sol, hem de yukari-asagi yaptim fakat aydinlatma acisindan cok bir sey farketmedi.daha once de bahsi gectigi gibi aydinlatma alani cok cok genis.
ledlerden bir tanesini devre disi birakmayi dusunuyorum. bu haliyle sellektor disinda kullandigimda karsidaki insan kesin goz travmasi gecirecek ve basacak kufru.
Ekli dosyayı görüntüle 1024

Bunun kararını siz önde giderken arkadan biri led ile sellektör yaptığı zaman karar verin.
Bana göre hiç gerek yok led iptali ne siz anlaşılan bi Xenon sellektör hiç yememissiniz

Trust

0
Aracınız
ben ılk defa sizde gördüm bu ledi bende linki yok dostum.keske almadan önce istişare yapsa idik bence gereksiz masraf olmuş. [MENTION=245]tombilibu[/MENTION]

Geri