Civic Fb7'lerde maksimum hız hk.

Ynt: FB7 LERDE MAKSİMUM HIZ

Ynt: FB7 LERDE MAKSİMUM HIZ

4. vitesde 212 gördüm düz yolda, yol bitti. Kulakçıkdan 5 e atacak zaman kalmadı siz denediniz mi kulakçıktan atmıyormu 5 e?

Aracınız
211Km'de kesiciye girdi diyorsunuz. Devir kaç rpm o esnada?
4. vites 205' i gördüm yol düzlüktü sinirim bozuldu 5e attım öyle devam ettim daha fazla çıkmasını istemediğim için. Çıkacak yol yok çünkü .duv..duv..duv..duv..duv..duv.
:D

Aracınız
Ben denedim arkadaşlar. 211 de kesici bindi ve direk kendisi 202 ye kadar gaz pedalını algılamadı. limilatör mevcut ama benim araştırdığım bunu nasıl iptal edebiliriz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben denedim arkadaşlar. 211 de kesici bindi ve direk kendisi 202 ye kadar gaz pedalını algılamadı. limilatör mevcut ama benim araştırdığım bunu nasıl iptal edebiliriz.

Hocam bunu düşünen ilk siz oldunuz :)

Honda turkiyeden bir yetkilinin açıklamasına göre, fb7 ler aerodinamik iyileştirmesinden dolayı yakiti 0.5 lt gibi dusuk deger kazanilmis. Tabi bu aerodinamik iyilestirmesi yapilirken aracın begenilmeyen arka tasarimi ve 190km/sa hizdan sonra yol tutuş sorunlari ortaya çıkmış. Bu açıklamadan çıkarilan sonuç aracın yüksek hızda yol tutuşu zayıflamasından dolayi sınırlayıcı koyulmuş. Bizim milletimizin sahinle 240 yaptiklarini unutmuşlar sanirim

Aracınız
benbi konu hakkında hondayı ararken bu konuyu sormuştum telefonda honda teknisyenine..fb7 kasa 210 dan fazla gitmiyo diyolar acaba geçmesin diye sınırlayıcı var mı diye sordum..hayır boyle bişe yok araçta dedi...

arkadaşlar ben aracımla 75-80 saniyelerde 213 görüyorum ancak böle kalıyor ve devir 6100 gibi oluyo bunu servse sordum limitör varmış ancak bi oynama yapamıyolarmış.yani açıkçası bilmiyolar nasıl olucagını mantık yürütüyoruz sadece şimdi servisteki teknik eleman arkadaşım ve ay ay kursa gidiyolarmış istanbula bu konuyu oraya taşıyacak ve sorucak.ben haber bekliyorum cevap geldiğinde sizinle paylaşcam

s modunda 214 yaptım 4.viteste kesiciye girdi yanlış hatırlamıyorsam 6500-6700rpm arası bişey olması lazım yani biraz daha erken kesiciye gitdi normalde koruma amaçlımıdır bilemem yolda eğimliydi biraz...

Geri