Fc5 elegans benzin 1 depo

ozi007

0
Aracınız
1 depo benzini nasıl 195 tl aldın üstat. kac litre alıyor aracın deposu ?

Aracınız
Konunun kitlenmesi en makbulü bence [MENTION=964]maksu[/MENTION] [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] konu farklı yerlere çekilmiş :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
kapanmasına gerek yok, arkadaşlar çözmüşler gibi. Hem bir üyenin sitenin adminine yapacağını şu mecrada yap demesi de hoş değil. Luzum görse [MENTION=6]Trust[/MENTION] hallederdi muhattabı olarak. Burası bir paylaşım alanı ve kuralları sitenin admininden daha iyi bilecek değil. Kaldı ki kötü bir şey de yok şunu yapayım bakarım demiş . Ama [MENTION=5078]cezzar[/MENTION]ın yazdıklarını [MENTION=6]Trust[/MENTION] müsadenle siliyorum.

Trust

0
Aracınız
kapanmasına gerek yok, arkadaşlar çözmüşler gibi. Hem bir üyenin sitenin adminine yapacağını şu mecrada yap demesi de hoş değil. Luzum görse [MENTION=6]Trust[/MENTION] hallederdi muhattabı olarak. Burası bir paylaşım alanı ve kuralları sitenin admininden daha iyi bilecek değil. Kaldı ki kötü bir şey de yok şunu yapayım bakarım demiş . Ama [MENTION=5078]cezzar[/MENTION]ın yazdıklarını [MENTION=6]Trust[/MENTION] müsadenle siliyorum.
[MENTION=964]maksu[/MENTION] estağfurullah hocam bana sormanıza bile gerek yok. Dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. İlk defa böyle bir diyalog yaşadım geriye dönüp okumak bile istemiyorum utanıyorum çünkü.

Aracınız

Haklısın abi katılıyorum ama tabiki bende o amaçla demedim tartışma uzar belki gözünüzden kaçmıştır diye dedim kusura kalma

cezzar

0
Haklısın abi katılıyorum ama tabiki bende o amaçla demedim tartışma uzar belki gözünüzden kaçmıştır diye dedim kusura kalma

Ben yeni katılıyorum kusura bakmayınız kimseyi kırmak incitmek gibi bir amacım yok güzel bilgiler var arada vakit buldukça okuyorum!

D5803 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
ş. içi trafikte benzinli 9-10 arası en az yakar..7.6 dediğin ortalama yakıt sarfiyatı..komple ş. içi olsa o değerler çok zor..hangi marka olursa olsun fabrika verisinin altında tüketmek imkansızdır..

Arkadaşlar 1.5 ay oldu elegance cvt benzinli uzun yolda 37-38 krs şehir içi 53-55 krs yakıyor sıfır bir depo 45 lt alıyor tunceli yakıt fiyatı bugün itibariyle 5.28 hesabı varın siz yapın

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu arada sonradan LPG taktırırsanız hız kadran ekranı degisimi ile birlikte 2800 TL brc secuent32 sistemi yani fabrika çıkışlıyla aynı

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri