2015 civic 2011 passat

Aracınız
Bugün ışıklarda spor modda ve econ kapalıyken 2015 model otomatik civic im ile tam gaz kökleyip deneme yapayım derken ışıklarda arkamda bulunan 2011 model passat in da kaptırmış bana yaklaştığını gördüm ve elimden gelen gaza sonuna kadar basmak idi ve öyleydim sonuç ise videoda a180 lerle nasıl burun buruna gidiliyor anlamış değilim. İlk kapışma da hüsran:))) (önümdeki araç arkamdan gelerek beni geçti ve o farkı attı. :) https://vimeo.com/154104837

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trust

0
Aracınız
Hocam ne zaman kartal ile güvercini yan yana uçarken görürseniz sizde bu araçları o zaman geçersiniz

Aracınız
Hocam ne zaman kartal ile güvercini yan yana uçarken görürseniz sizde bu araçları o zaman geçersiniz
Hahaha güzel benzetme :)) tebrikler :)) adam açtığı mesafe kadar da arkadan geldi. Kamerayı açana kadar gitti işte orada yakalayabildim:)) civic ile gaza basmamali hava basmalı :))

Trust

0
Aracınız
İyi ALLAH tan telefon hizli imiş de kamera modu acilana kadar ara daha fazla açılmamış.
Ya telefon yavaş olsa idi o görüntüyü de yakalamak pek mümkün görünmüyormus ;)

Aracınız
İyi ALLAH tan telefon hizli imiş de kamera modu acilana kadar ara daha fazla açılmamış.
Ya telefon yavaş olsa idi o görüntüyü de yakalamak pek mümkün görünmüyormus ;)
Marka model mesaj sonunda yazılı telefonun hızına güvenim var ama arabay yok.d leon fr lerden de uzak durmak gerek .dd

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence karsilastirmanizdaki en buyuk hataniz aracinizi ozelliklerini pek bilmediginiz bir aracla karsilastirmak! A180 ile karsilastirilan civic manuel Manuel civicin hizlanmasi otomatikten yaklasik 2.5 sn hizli. Otomatik sanzimanin vites oranlari uzun ve sanzimana bagli aktarmada kayip var. Kisaca sanzimanin ayarlari tamamen konfora yonelik. Eger araciniz manuel olsa idi o hizda cok yuksek devirlerde olacak ve arayi kapatabilecektiniz muhtemelen ;)

Aracınız
Bence karsilastirmanizdaki en buyuk hataniz aracinizi ozelliklerini pek bilmediginiz bir aracla karsilastirmak! A180 ile karsilastirilan civic manuel Manuel civicin hizlanmasi otomatikten yaklasik 2.5 sn hizli. Otomatik sanzimanin vites oranlari uzun ve sanzimana bagli aktarmada kayip var. Kisaca sanzimanin ayarlari tamamen konfora yonelik. Eger araciniz manuel olsa idi o hizda cok yuksek devirlerde olacak ve arayi kapatabilecektiniz muhtemelen ;)
Valla okadar arayı kapatıp ve bir okadar arayı açan bir araçla ben hiç bir şekilde bir daha kapışmam saygı duyarım :))

yau

0
Videoyu izledim kesinlikle manuel daha cabuk hizlanir,manuel kullaniyorum ondan diyorum,araba gitmiyor gibi geldi resmen ilk izledigimde, neden böyle dedim kendi kendime..

Aracınız
Videoyu izledim kesinlikle manuel daha cabuk hizlanir,manuel kullaniyorum ondan diyorum,araba gitmiyor gibi geldi resmen ilk izledigimde, neden böyle dedim kendi kendime..
Hocam gazı kökledik mini bir eğimli yol ama hızlanma çok Yavaş bende anlamış oldum resmen gitmiyor araba. İlk defa bu hıza çıktım 11 bin km de araba henüz uzun yol yapamadık. Belki zamanla düzelecektir bastıkca.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
https://www.youtube.com/watch?v=ZhHfodM83O0 bu videodan manuelin 5. vites hizlanmasini gorebilirsiniz. Civicin motoru 5000 devir civarinda 100-105 bg civari guctedir, 125 bg gucunu 6500 devir civarinda verir. Sizin devir 5000in bile altinda kalmis 4. Vitese gectiginde.

Geri