Bodykit Hk.

Aracınız
Herkese merhaba. Biliyorsunuz uzun zamandır bodykit araştırmaları yapıyorduk. Ama bi sonuç çıkmıyordu. Haftasonu @Serkanselmanoğlu 3.sanayide ki arzum tuningle gidip konuştu. Aldığımız dip fiyat 1100 lira idi. Ardından Honda Çamkıran servisine gitti. Bodykit + orjinal ledli sis farlarıyla birlikte 1350 TL fiyat aldı. Perşembe günü takılacak onun kiti. Bende pazartesi günü bırakacağım arabayı takacaklar. :driver:
Mantıklı olanını yaptık diye düşünüyorum . Yorum sizlerin.

Trust

0
Aracınız
Led li sis ile bence mükemmel fiyat ben olsam yedek bile alırdım

Aracınız
Hayırlısı olsun. Fiyat çok iyi tabi ki ama taiwan taktıklarına emin olun. Takılmadan önce kontrol edin derim. Spoiler olarak hangi modeli taktıracaksınız? Led sis farının altında olan mı üstte olan modeli mi?
Kendi adıma sizden bir ricam olacak. Mümkün olurda gittiğinizde, ön tampon eki hariç olarak body kit (sol ve sağ marşpiyel + arka tampon eki), anatomik spoiler ve sis üstü led için fiyat alabilirseniz sevinirim.

Can, öne yaptırsam da 2 gün sonra ek sizlere ömür olabileceği için baştan hiç yaptırmayayım diyorum :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=39]Chronicle[/MENTION] [MENTION=1020]Serkanselmanoğlu[/MENTION]

Arkadaşlar dün bodykitin arka ekini kaskodan değiştirmek için Çamkıran'a gittim.
Çamkıran'ın taktığı kitleri inceledim Çin malı, sonrasın da Terakkiye gittim Taiwan malı takıyorlar aracı oraya bıraktım.
Terakkiden fiyat aldınız mı?

Geri