Yeni kasa civic de Lpg tam uyumlu gibi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Paylasim icin tesekkurler :)

Aracınız
1.5cc Turbo Beslemeli 170bg motor.Suan ki donanımlara ek +şerit takip sistemi +otomatik park +Otm. Kararan dikiz aynası +adaptif hız sabitleyici olsun.Ve suan bizim kasalarda kı yol sesi sorununu bitirsinler.Malzeme kalitesini artırsınlar.Yeni nesil en azından 6 ileri otomatik şanzıman olsun 98 bin lira liste fiyatı olsa 94'e felan alınır :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
İzolasyon kısmında umudum yok otomatik park olmaz gibi bizim fb7 göre dolu bir araç gelir ama diğer markalara göre yine boş olarak gelir. Şu an akarı kokarı olmayan arabamı satıp üstüne 40 bin koyup alırmıyim çok kulağa hoş gelmiyor.
Alternatif araçlara bakarım sanırım.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İzolasyon kısmında umudum yok otomatik park olmaz gibi bizim fb7 göre dolu bir araç gelir ama diğer markalara göre yine boş olarak gelir. Şu an akarı kokarı olmayan arabamı satıp üstüne 40 bin koyup alırmıyim çok kulağa hoş gelmiyor.
Alternatif araçlara bakarım sanırım.

Dediginiz gibi fb7ye gore ustune 40bin konulup alinacak bir arac olacagini sanmiyorum. Honda yine saglamlik kartini oynayacaktir ve ama sadece saglamlik cogu kisiyi tatmin etmiyor artik.

Trust

0
Aracınız
Dediginiz gibi fb7ye gore ustune 40bin konulup alinacak bir arac olacagini sanmiyorum. Honda yine saglamlik kartini oynayacaktir ve ama sadece saglamlik cogu kisiyi tatmin etmiyor artik.
Sağlamlık deyip 6 yıl garanti deyip yıllardır yediler bizi hocam.
Kasa kesinlikle fd6 nin çıktığı yıllar kadar iddialı olacağı kesin. Eğer turbo da lpg seçeneği olsa idi kesinlikle olmuş derdim ama atmosferik olacak ise sırf kasa farklı diye aynı arabaya binmeye gerek olmadığını düşünenler kısmındayim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sağlamlık deyip 6 yıl garanti deyip yıllardır yediler bizi hocam.
Kasa kesinlikle fd6 nin çıktığı yıllar kadar iddialı olacağı kesin. Eğer turbo da lpg seçeneği olsa idi kesinlikle olmuş derdim ama atmosferik olacak ise sırf kasa farklı diye aynı arabaya binmeye gerek olmadığını düşünenler kısmındayim.

Aynen. Bekleyip gorecegiz artik :)

arzemo

0
Lpg göstergelerinin farklı olduğu konusunda haklısız. Paylaşım için teşekkür ederim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arzemo

0
Arkdaslar gostergelere dikkatli bakimca ex paketin devir göstergesi de dijital kadrandan olduğu görülüyor. Elg ve prm de devir gostergesi analog kadrandan olduğu görülüyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Amerikada satilan touring versiyonu bizde executive olacak gibi duruyor. Ama dijital gostergenin elegancede bile olmamasi enteresan ve uzucu :(

1.5 turbo benzinin yakıt tüketimi yüksek olacaktır, sıvı sistem lpg ile uyumlu olur mu acaba?

Geri