Lpg beyni sokuldu.

Herkese ii aksamlar aracikin usr tablalarini degistrmek icin motor beyni sokuldu kablo baglantilarin cikartilip cikartilmadigindan emin degilim ancak sanayiden sonra araba cekisten dustu. Sirali sistem lpg nin beyni sokuldukten so.ra herhangi bir ayari bozulurmu. Tskkurler
Bu arada aracim 1.6 ies 99 model

Trust

0
Aracınız
Sanayide neden yaptırdınız ki?

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hocam biraz daha konuyu acarmisiniz? Siz ne sikayetle gittiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Araci yeni aldim on duzen kontrolu icin rotcuya gittim. Benden ust tablalarla alt tabla birclarinin degismesini soyledi. Birde sol rot basi. Ust tabla lari degistrebilmek icin hava filtre aksamini ve akuyu somtu. Diger taraf icinde sol amartisor uzerine takili lpg beynini soktu. Ancak kablolarindan ayirdimi ayirmadimi bilmiorum. Araba biraz cekisten dustu gibi geldi. Hava filtre aksamindanda supeleniorum aslinda cinku gaza yuklendigimde sanki debriyajdan ayami cekmemisim gibi gidior. Hava sesi var gibi. Cokta abarti degil ama ilk aldigimda araba baya ii kaciyordu.

Aracınız
Akü sokulduğu için aracın ECU su beyni sifirlanmistir 50 km kadar benzinde kullanin. Hava filtresinin kontrol edin oturmamis olabilir.benzinde kullanımdan sonra sikayetiniz devam ederse lpgciye bir ayar yaptirirsiniz

Tapatalk....

Aracınız
bu sanayideki ustalara hasta oluyorum zaten..adam anlamasa da hallederiz abi bakarız der çoğusu..sonra bozar bişeyini ondan sonra abi şurası değişmesi gerek o zaman hallolur der orası değişir yine aynı..arkadaş anlamıyosan elleme yav...bak hele rotçuya bak..sökerken bi ayarını bişeyini bozdu..hava filtresi borusunu vs parçasını yanlış mı taktı acep..
hocam sen bence lpg hangi marka ise servisine git..iyi anlayan birine git..kötü doktor candan, kotu usta arabadan eder..

Tesekkur ederim [MENTION=563]bilisim[/MENTION] ve [MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION] dediklerinizi bir arastrip deneyecegim. Sonucunu yarin aksam paylasirim.

Son düzenleme:
Aracin cekisiyle alakali son durum. Gaz ayari yaptirdim. Cekisle alakali olarak bir kac arkadasi yanimda oturtarak onlarda ayni hisssi yasiolarmi gormek istedim hepsi araba gidio iste daha ne kadar gitmeli diye isyan ettiler. Aracimi birkac kes gotrdugum bir ustadan biraz gezmesini istedim. Oda cekiste herhangi bir problem olmadigini soyledi. Araci aldigimda kabak lastikler vardi bu lastuklerle kalkis yaptigimda yolu tutmadiklarindan dolayi devir hemen yukseliyordu ve araba altimfan kayacak hissi veriordu. Daha sonra araca sifir 4 lastik petlas imperium yazlik lastik aldim cekis sikayetlerim lastikleri aldigim gunden itibaren vardi. Usta lastikler simdi yola yapistigindan sanki sana cekisi azmis gibi gelior dedi biraz test edince hakikatende oyle. Bu arada dogandan direk hondaya atlayincacada bu arabayla 120 ile giderken bile yola baktigimda yawas gidiomus hissine hala alisamadim birazda o.dan kaynakli sanirim :) ne dersiniz...

Geri