Yeni kasa civic de Lpg tam uyumlu gibi.

Trust

0
Aracınız
Bilindiği üzere avrupada yeni civic çıktı üzerinde konuşulacak bir çok durum var 3 motor seçeneği kesin dizel 2017 geliyor.
Lpg olacağı %100 ki Türkiye de ki fabrikada anlatılmaya başlamış lpg göstergesi gösterge paneline entegre.
Anlamadığım husus ise en full olan ile altta kalan donanım modellerinde ki gösterge paneli neden farklı bekleyip göreceğiz
84bcd0973cf62ba7ed05c240d699c5b4.jpg

Yeni kasa civic de Lpg tam uyumlu gibi.

Boyle gorsele ulasmis ve burda paylasmis olmaniz cok kiymetli. Bu habere cok sevinmis olmakla birlikte gostergelerde cok fark yokmus gibi geldi bana.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
1.5 turbo motor lpg sistemiyle uyumlu olursa ülkemiz içinharika olur. Tabi bunun Honda Türkiye satış politika noktası var.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trust

0
Aracınız
1.5 turbo motor lpg sistemiyle uyumlu olursa ülkemiz içinharika olur. Tabi bunun Honda Türkiye satış politika noktası var.

Böyle birşey mümkün değil.
Öyle olsa atmosferik gelmez idi.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=6]Trust[/MENTION] abi bizim ülkeye tam hangi motorlar gelecek bilmiyorum ama 2.0 atmosferik gelmez diye düşünüyorum 1.6 atmosferiklerin yeni kasaya koyulup satışı devam edecek mi?

Trust

0
Aracınız
[MENTION=6]Trust[/MENTION] abi bizim ülkeye tam hangi motorlar gelecek bilmiyorum ama 2.0 atmosferik gelmez diye düşünüyorum 1.6 atmosferiklerin yeni kasaya koyulup satışı devam edecek mi?

1.5 turbo benzinli
1.6 atmosferik lpg li.
Sanırım 1.5 dizel ama 2017 diyorlar.
Bunlar fb7 de lpg den çok ekmek yediler dizel pahalı olacağından kestaneye güvenemiyorlar gibi geldi bana.
10 fb7 nin 7 lpg li olarak satılmış dizele güvenerek lpg yi bi kenara atamazlar bence.yine kafalar karışacak illaki bu motorlar içinde bir tanesi çok tutulacak diğerleri belki 1 yıl sonra banttan kalkacak olan yine vatandaşa olacak.

Aracınız
[MENTION=6]Trust[/MENTION] abi güzel kombinasyon yaparak eski günlerine dönsün artık honda,eğer ki yeni kasa düzgün fiyatla piyasaya çıkarsa varya ortalığı kasıp kavururlar. İlk müşterilerinden biri ben olurum kesin.

Trust

0
Aracınız
[MENTION=6]Trust[/MENTION] abi güzel kombinasyon yaparak eski günlerine dönsün artık honda,eğer ki yeni kasa düzgün fiyatla piyasaya çıkarsa varya ortalığı kasıp kavururlar. İlk müşterilerinden biri ben olurum kesin.

Kasa kesinlikle olmuş atmosferik motora lpg li diye 100 bin TL verirmiyim bilemiyorum biraz daha kasıp 2014 C180 binmek varken.
Eğer 1.5 turbo da lpg yi sunsa idi 6 yılda baya yol katletmiş Honda diyecek idim ama halen bir numara yok.
Piyasada turbo olupta lpg li olan bi çok araç varken büyük konuşmuyorum ama atmosferik yıl olmuş 2016 kastı artık.

Aracınız
[MENTION=6]Trust[/MENTION] abi kesinlikle haklısın 100bin de verilmez 1.6 atmosferik arabaya, zaman gösterecek herşeyi.

Atmosferikler 80 85 arasi gibi bir fiyat olur bence arkadaslar. 100 civari zor satarlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri