civic tr app plakalık

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2679]muratksk1982[/MENTION] Çok şık olmuş güle güle kullanın, yakından başka bir foto ekleyebilir misiniz?

Aracınız
Abi çok yakışıklı ve kalite duruyor

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kara82

0
Aracınız
Ekli dosyayı görüntüle 2875

plakalarıda bugün kestirip montajını yapıcam
Plakaliklariniz hayirli olsun. App plakalar güzel duruyor, ama unutmamak lazim ki plakalarin uzerinde mühür vardir, app plakada mühür yoksa hukuki problemler çıkabilir hatta polis tarafindan "plakasız" (yani mühür olmayan kacak plaja) aracla yollarda olduğunuz icin suçlu muamelesi görmeniz muhtemel. Bilgilerinize

Aracınız
Plakaliklariniz hayirli olsun. App plakalar güzel duruyor, ama unutmamak lazim ki plakalarin uzerinde mühür vardir, app plakada mühür yoksa hukuki problemler çıkabilir hatta polis tarafindan "plakasız" (yani mühür olmayan kacak plaja) aracla yollarda olduğunuz icin suçlu muamelesi görmeniz muhtemel. Bilgilerinize

öncelikle hatırlatmanız için teşekkür ederim ancak ben sadece plakalığı app yaptırdım üzerine orjinal plakamı kestirdim ve onları takıcam yani mühürlü plakaları en kısa sürede fotoğraf yüklicem saygılar

Aracınız
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

umarım beğenirsiniz bagaj düzenlemeside yaptım bu arada
sizden ricam olucak aksoy tuning i önerirmisiniz izmirde tuning aksesuar için bildiğiniz bir yer varmı yardımlarınızı bekliyorum alıcağım parçalar cam rüzgarlığı ışıklı kapı eşik nikelajı ön arka kırmızı amblem vs

Geri