civic fb 7 chip uygulama 125 hp

uygulanıyor diyenler neye göre diyor merak ediyorum, kulaktan dolma bilgiyle mi?

2014 civic'e ben uygulayabilen görmedim.

Atmosferik araclarda yalandan para verince gidiyor hissi veriyor. Motora işlem uygulamadan hic bişey olmaz.

Aracınız
[MENTION=1273]Gorkemfb7[/MENTION] 'ye katılıyorum.
chip tuning olayına bakış açım şudur:
firma, aracı patenti kendisine ait malzemelerle (honda-vtec gibi) üretir, daha sonra da güncel piyasa hedefine (Türkiye-yakıt ekonomisi gibi) göre "yontar". mutlaka chip tuning ile birşeyler değişir, gaz tepkime süresi kısalsa bizim için farktır mesela, ama kimse 150hp aracı chip tuning ile 110hp sunmaz.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Adam bunu uretmis; piston silindir krank sibop atmosferik demiski sonra 125 hp yani ben sahsen inanmiyorum bu gibi islere sahsi fikrimdir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bence fark oluyor. Cipli leon ve cipsiz leonla ayri ayri roll e ciktim. Ciplide gaza dokundugunuzda atiyor kendini. Sonra benim delioglanla cipliye karsi ciktim. 2. Vites 60 da gazi kokluyorum devri dusup sonradan yukseliyo. Bu arada leon 1 boy fark atmis oluyo. Roll e spor modda f1 vites degisimiyle benzinde econ kapali vsa kapali egsoz kapali farlar kapali.

Bisey daha farkettim. Egsoz acikken araci biraz sıktı gibi

Bende ecufast te arkadaşım var ona sordum. En fazla 12 hp kazanır dedi. Üstü olmaz diyor. Değer mi o kadar için dizel olsa belki ama atmosferik bir araca değmez. Orjinalini kullanmak daha keyifli en azından beklentin belli.

Geri