Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

Trust

0
Aracınız
sizde uzunlarda ilk siyah olan led den yokmuydu ? [MENTION=245]tombilibu[/MENTION]

Trust

0
Aracınız
hayir siyah almadim hic. ilk gelen lambalar cob led degildi, ayrica h3b yerine yanlislikla h3 olarak siparis etmistim. yabanci forumlarda cob led ovuldugu icin klasik led yerine cob led denemek istedim.
Team honda tr facebook sayfasından yazistigimizi hatırlıyorum sandım karistirdim o zaman kusura bakmayın.

arkadaslar ledli uzun farlari once yukari-asagi bakacak sekilde taktim, uzaklari aydinlatiyor ama cok rahatsiz edici bir sekilde karsi aracin neredeyse tavanina kadar vuruyor. bundan vazgecip saga-sola gelecek sekilde taktim(10 derece civarinda kayma oluyor). bu haliyle cok uzagi aydinlatmiyor fakat karsi tarafi da cok rahatsiz etmiyor. denemeyen arkadaslar icin yazdim. bu sekilde daha az kufur yersiniz:) kolay gelsin.

Trust

0
Aracınız
[MENTION=245]tombilibu[/MENTION] dostum uzunlar halojyen de olsa yaktiginda yine küfür ederler adı üzerinde uzun ALLAH ne verdiyse dayan gitsin ;)

Trust

0
Aracınız
[MENTION=245]tombilibu[/MENTION] ben soldan giderken orta şeritteki adam frene basıyor :)

Geri