Civic FB7 2015 Civic Cyclone Navigasyon Tema

Tekrar Teşekkürler [MENTION=3149]Rigorous[/MENTION]
Bu mavi ambiansli tema gerçekten çok iyi uyum sağladi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Slm daha once aciklamissin ama biraz daha anlasilir anlatirmisin nasil yapacagimizi ben biraz anlamadim.Malum teknoloji hizla ilerliyor.Bir sorum daha olacak size,bu cihaz ilk aldigimda kendi kendine menuler acip duruyordu.Servis kasma olabilir diye sokup bakti geri takti.Zamanla bu sorun kendiliginden kayboldu.Yalniz telefonu otomatik tanimama sorunu hala devam ediyor ve manuel tanitiyorum.Sizde bu sorun oldu mu yada çözümünü biliyor musunuz.Yeni bir sorun daha var saati ayarliyorum ama kontak uzun sure kapali kalinca yine eski saat ayarina donuyor.Bu arada tena icin ellerinize saglik kardesim.

Eğer bilgisayar bilginiz ve bu işe yatkınlığınız yoksa bu işi kendiniz yapmayın. Ufak bir hatada cihaza ulaşamayabilirsiniz yada virüslü dosya yada usb ile işlem yaparsanız daha büyük problemler çıkabilir. Yada problemli yada uyumsuz tema yüklerseniz cihaza ulaşamazsınız. Sorumluluk size ait.

Usb disk içinde update.exe dosyası olduktan sonra nasıl Wince arayüzüne geçileceği aşağıdaki video da anlatmışlar:
https://www.youtube.com/watch?v=3nhNwJxj8No
Update.exe dosyasıyla ilgili şu forumda bilgiler vermişler:
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=13118.15

Daha sonra ilgili temayı Statikctore/i9/skins/ klasörü altına kopyalayıp aracı yeniden başlatıyoruz. Cihaz açıldıktan sonra ayarlar dan tema değişikliği yapıyoruz.

Aracınız
arkadaşlar cyclone marka navigasyona yeni 2,4 igo haritasını kurdum güzel çalışıyor ama navi tuşuna basında dontpanic.exe hatası diyor bunu nasıl düzeltecegiz. muhtemeler bir önceki navigasyonun ismi bu yardım lütfen özelden yazarsanız memnun olurum çözümü

Aracınız
beyler cyclone marka navigasyon kullanıyorum fakat seri numaramı bulamadım ciddi anlamda sıkıntı yaşıyorum şimdiden teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri