Civic FB7 2015 Civic Cyclone Navigasyon Tema

Aracınız
fc5 2016 var. ve 14 inch cyclone almayı ciddi ciddi düşünüyorum. tavsiye eder misiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Arkadaşlar merhaba. cyclone marka navigasyon cıhazım varar ayüz resmini değiştirdirdikten sonra direksiyonda bulunan bluetooth tuşları (arama yapma, arama ekranı menüsünü cıkarma tuşları) calışmadı. tekrar aynı arayüze döndüm yine calışmadı.bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim

Slm daha once aciklamissin ama biraz daha anlasilir anlatirmisin nasil yapacagimizi ben biraz anlamadim.Malum teknoloji hizla ilerliyor.Bir sorum daha olacak size,bu cihaz ilk aldigimda kendi kendine menuler acip duruyordu.Servis kasma olabilir diye sokup bakti geri takti.Zamanla bu sorun kendiliginden kayboldu.Yalniz telefonu otomatik tanimama sorunu hala devam ediyor ve manuel tanitiyorum.Sizde bu sorun oldu mu yada çözümünü biliyor musunuz.Yeni bir sorun daha var saati ayarliyorum ama kontak uzun sure kapali kalinca yine eski saat ayarina donuyor.Bu arada tena icin ellerinize saglik kardesim.
Ilkey bey ben telefonu hic tanıyamıyorum nasil yapiyorsunuz kisaca bahsedermisiniz teşekkürler

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri