Honda Civic Arceo Barcelona Jant

Aracınız
orjinal olma ipuçlarından en belirgini ağırlık olayı,benim önceki fd6 da orjinal oz 17inç jant vardı 6,8 kg geliyorken sonradan taktırdığım vossen cv3 ler replikaydı ve 11kg civarı geliyordu.onlarda tse damgalıydı fakat malum burası türkiye tse damgasını vurmaları için jantların bitakım testlere tabi tutulduğunu sanmıyorum.görsellik ok ama hayati riskleride göz önünde tutmalıyız.

Aracınız
Muhtemelen sahibinden.comda ki aynı ilandan bahsediyoruz :) Bende aramıştım aynısını banada demişlerdi.Tse damgalı olmasına bakmayın hocam replika jant modelleri onlar cok araştırdım.Kormetal var orjinal jantlar Türk malı replika degil fiyatları cok uygun ve sağlam jantlardir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam bide tanidik bi jant lastikciye sorduracagim o bize kesin bilgi verir. Ama syni dukkandan alan arkadaslarim memnun. Gercekten tereddutte kaldim arkadaslar. Daha detayli arastiracagim

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben replika jant kullandım gayet memnundum duruşu falan güzel sıkıntısı yoktu. Jant ağırlığı replikalarda değişiyor. Ayrımı nasıl yapılıyor onu ben de bilmiyorum. Düz yolda giderken replika jant sorun çıkarmaz. Çukurlu ve bozuk yollarda yavaş kullanmazsanız sert girerseniz jantta eğilme olabilir balans sorunu yaratabilir. Onun dışında pek bir sorun oluşturmaz size. Kazalarda falan kırılabiliyor jantlar ama bence önemli değil kazada kırılırsa kırılsın gider yenisini alırım :D Şu an orijinal jant kullanıyorum, eğer ille de orijinal olsun derseniz 18" fn2 type r jantlarını alın derim çok güzel duruyor. 2.000-2.500 arası bir maliyeti olur fakat içiniz rahat eder.

Aracınız
Ben replika jant kullandım gayet memnundum duruşu falan güzel sıkıntısı yoktu. Jant ağırlığı replikalarda değişiyor. Ayrımı nasıl yapılıyor onu ben de bilmiyorum. Düz yolda giderken replika jant sorun çıkarmaz. Çukurlu ve bozuk yollarda yavaş kullanmazsanız sert girerseniz jantta eğilme olabilir balans sorunu yaratabilir. Onun dışında pek bir sorun oluşturmaz size. Kazalarda falan kırılabiliyor jantlar ama bence önemli değil kazada kırılırsa kırılsın gider yenisini alırım :D Şu an orijinal jant kullanıyorum, eğer ille de orijinal olsun derseniz 18" fn2 type r jantlarını alın derim çok güzel duruyor. 2.000-2.500 arası bir maliyeti olur fakat içiniz rahat eder.

Ya arastiriyorum suanda. En kisa surede orginal olup olmadigini orginalin tam fiyatini sizinle paylasicagim. Butun yorumlariniz icin tesekkur ederim

Aracınız
Uzun bir süredir foruma girmiyorum. Jant ve yayı taktım aracıma harika oldu diyebilrim ? Fotoğraf isterseniz atarım bütün gözler hondada ee tabi honda aşkı başkadır ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Uzun bir süredir foruma girmiyorum. Jant ve yayı taktım aracıma harika oldu diyebilrim 😀 Fotoğraf isterseniz atarım bütün gözler hondada ee tabi honda aşkı başkadır 😀

Hocam hayırlı olsun, resimleri ve detayları paylaşırsan seviniriz.

Aracınız
Orijinal jant nerden bulabiliriz. Bulunduğum yerde böyle kaliteli bayii olan bir dükkan vs yok.. replika ürün de kullanmak istemiyorum...

Aracınız
Aracıma köning hafif seri diye geçen 18 inch jant taktım. Yeni bir konu başlığı altında aracıma yapılan bütün ekstraları anlatmaya calısacagım ordan sorarsanız sevinirim

Geri