Seramik koruma

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

kara82

0
Aracınız
Hayırlı olsun, gecen ay sordugumda kardelende 1500 fiyatı var, "sana" 1200 olur demislerdi.

Aracınız
Vallahi hocam doğru olabilir benim göbeğim çatladı bu fiyatı alana kadar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar,
Öncelikle boya korumanız hayırlı olsun.. Ben de seramik koruma yaptırdım 2 hafta önce ve görüntü yağmurdan sonra sizin aracınızda olduğu gibi oluyor. Yalnız bu durum bana pek de normal gelmedi, çünkü bu boya koruma işini yapanlar suyun araç üzerinden daha rahat kayıp gideceğini söylüyorlar. Ama yağmur yağdı ve gördük ki pek de öyle olmuyor yağmur suları topaklanıp araç üzerinde kalıyor ve daha uzun sürede kuruyor. Aracın düz kısımlarını geçtim kapıların üzerindeki damlalar bile akmayıp duruyor. Geçen iki gün deli gibi yağmur yağdı, bütün araçlar yıkandı temizlendi, benim aracın üzerinde yağmur damlaları bu şekilde durduğundan önceden kalan tozlar da su ile birlikte yerinde duruyordu. Bu işi yapan farklı bi kaç yere sordum kimisi normal dedi kimisi olmaması lazım dedi. Sizin koruma yaptırdığınız yerde bu konuda bilgi vermişler miydi?

Yağmur sonrası

d3afa3ad062194f257f4cafa8711f6ff.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Trust

0
Aracınız
Olması gerek bu araba hareket halinde olduğu zaman üzerinde hiç bir su damlası kalmayacak. [MENTION=2987]joseph41[/MENTION]

Aracınız
hayırlı olsun...bu seramik koruma işini yeni araç alırsam düşünücem..nette baya video izledim..bi kaç arkadaş gmc film diye bir yeri önerdiler..1350 lira sitesinde fiyat var.yanlız her işte olduğu gibi bu işde de çakallık kurnazlık yapanlar vardır.işçilik, malzeme kalitesi ve yaptırdığın yerin güvenirliği önemli anladığım kadarıyla..seramik kaplama olan aracın parlaması daha fazla oluyor..bir de toz kir oldumu araçta, sadece basınçlı suyla yıkadın mı akıp gidiyor.yalnız kötü oto şampuanı kullanılan yıkamacılarda yapılan yıkamalarda korumanın etkisini zamanla düşürüyor.
anladığım kadarıyla uzun bi işlem ve hakkıyla yapan yerlerde, bir araç bir gün sürüyor yapılması. bu linkte uygulama güzel anlatılmış.... https://www.youtube.com/watch?v=Kd1PMXeYd6k

bir ara, boya koruma 300 liraya sonax kendi şubesinde kampanya var dediler.gittik yaptırdık 1 ay bile sürmedi boya koruması...üstelik krom aksesuar vardı aracımda polisaj makinasını yanlış tutmuş, alet dönme hızıyla krom aksesuarı kazımıştı..gösterdim adama o önceden vardır abi bizde olmaz öyle şey dedi..belli yani makinanın çizdiği..sonra kabul etti.arabayı yıkamacıya bile götürmek istemem çünkü şunu anladım kimse senin dikkat ettiğin kadar aracına dikkat etmez..adamlar bi an önce iş bitsin diye ya yarımyamalak yapıyolar yada bi yerini çiziyolar..bi yıkamacıya gittim sıra bekliyorum, beklerken de izliyim dedim nasıl yıkıyor araçları, eleman parmağına yüzük takmış, alıyo yerdeki bezi durulamaya başlıyor, öteki eleman tak tuk boya fırçasını almış girişiyo..kaçtım hemen ordan..

Aracınız
bende geçen hafta yaptırdım kardelen'de..
güya bi kaç parçanın fiyatını sormaya gitmiştim aldanıp yaptırdık 1000 lira fiyat çektiler. şu an için elimi vurduğumda seramik hissi yaratması dışında bi fark göremedim. birde daha kolay temizlenir oldu araç onu fark ettim. yalnız yaptırdıktan sonra bir kere yıkadım aracı tazyikli su ile.. bu şekilde tazyikle yıkamanın bi zararı var mı acaba onu merak ettim etkisi geçer mi ??

Geri