Harika bir forum

Arkadaşlar o kadar yıllık honda sahibiyim ve o kadar da honda marka araç aldım sattım akabinde internette ve forum sitelerinde cok gezindim inanın burada ki ilgi alakayı ve yöneticileri bir arada dostluk çerçevesinde ve kardesce resimli videolu anlatımları bir arada görmemiştim
Emeği geçen başta [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] arkadaşımıza
Diğer yöneticilere
Ve de siz degerli forumdaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum iyi ki varsınız...???????

Aracınız
4 yıldır hondacı olmama rağmen bende aranızda yeni katıldım ve iyiki katılmısım diyorum..:))))

Trust

0
Aracınız
Bu forum çar çöpten arınmış seviyeli insanların olduğu güzel bir ortam.
Gidenler illaki olacak ama o gidenlerin de yerini dolduracak yenileri elbet gelecek.

Aracınız
aynı keza bende o sıcaklıgı o samımıyetı hıssettım.
hondaya geçeli bir yıl oldu, aracımla beraber bır forum sıtesıne uye olmustum orada sorularımıza cevap arıyorduk, sorulara cevap oluyorduk ama belırlı sebeplerden dolayı buraya yöneldık, bağımlılık oldu dıyebılırım :)
herkese whatsapp tan faceden bıldırım gelır telefonu çalar bana tapatalktan bildirim geliyor :)
umarım bu düzen bu sıcaklık bu şekilde ilerler.
Herkese saygılar, sevgiler ve teşekkürler..

Hakan Uzun

0
Yönetici
Şu zamanda her türlü bilgiye internetten ulaşılıyor, ulaşılıyor fakat bi o kadar da bilgi kirliliği, çöplük haline gelmiş o ortamın içinde inanın bizim forum sitemiz; Cahil ortamın bilgili cocuğu gibi. İyiki hepiniz bu forumun bir parçasıyız. Diğer basit forum siteleri ile kıyas yapmıyorum bile,

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar forumdaki samimi ortamın oluşması hepimizin başarısıdır, bütün CivicTr dostlarına teşekkür ederim :eek:k:

Geri