06FB8033 Merhaba Honda.....

merhabalar. Aracınıza yaptığınız uygulamalar gayet güzel olmuş. Aracınızda ayna kapama tuşu varmı bilmiyorum ama sizin cam ve sunroff kapama uygulaması yaptırdığınız yerde acaba bunlara ek olarak ayna kapama özelliği de ekleniyor mu ? 2012 modeli var bende Ankara ya gelince yaptırmayı düşünüyorum. Bu arada geçmiş olsun Allah daha beterlerinden saklasın.

Merhabalar, ayna kapama modülü varmıdır ustanın elinde bilmiyorum. Bende maalesef ayna kapama yok bi tek. Arac 2013 olduğu için. Ustanın telefonunu paylaşıyorum. Yardımcı olabilir umarım.
Halil usta 0 (535) 259 10 89

Sent from my iPhone using Tapatalk

Halil Usta : 0 (535) 259 10 89 cam ve sunroof modülü.

Harun Hocam şu kırmızı siboplu nasil görünüyor lastik birde onun fotosunu eklesen merak ettim şimdi :)

bu mavi kaucuklarıdamı aliexpresten sipariş ettiniz? bunları aracın hangi bölmelerine koydunuz acaba?[/QUOTE]

Kırmızı sibop kapağının resmi yok maalesef, eskidi onları attım yerine beyaz renklisini alarak taktım. Beyazın resmini çeker paylaşırım isterseniz.

Mavi kauçukları ali expressden aldım. Kapı cepleri, kapı iç kolları, vitesin ön tarafı, kol dayamanın içi ve el freni yanında bulunan bardaklığın içine koyuluyo.

Geri