Honda Cıvıc(2015) VS Opel Astra(2016)

Aracınız
Merhaba cıvıcTr.com.

Bir ay önce bahsettigimiz gibi incelemeleri YouTube adresine taşıyoruz.Lakin bazı olumsuz şartlardan dolayı gecikme yaşandı haftaya insallah incelemimizi çekip YouTube adresimizde paylaşacağız.

Bu süreçte yeni Avrupa'nın en iyi arabası seçilen Opel Astra ve Honda Cıvıc'ı karşılaştırdık.

Testimiz yarın yayında olcaktır.

Opel Astra

1.0 EcoTec 105Hp 170nm Tork

Honda Cıvıc

1.6 İ-Vtec 125bg 152nm Tork

Sizce muhtemel sonuc nedir ?

Sevgiler..

OTOBAN

Sent from my iPhone using Tapatalk

Performans honda :)
Karizma honda :)
Opsiyon fazlaligi honda :)
Ic dizayn gorunus honda :)

Malzeme kalitesi opel :(
Yol tutuşu opel :(
Yakıt tasarruf opel :(

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Astra nin bu motorunda pek şansı yok, donanım ve konfor konusunda sizin yorumlarinizi bekliyoruz.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Yeni astranın direksiyon hassasiyeti çok hoşuma gitmişti. City Mode ile park halinde direksiyonu serçe parmağınızla çevirebilirsiniz. 2 gün kullandım sonra kendi aracıma bindiğimde hidrolik mi çalışmıyor acaba dedim ilk on dk... ;)

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Hiç bir Japon bir alman kadar olamaz. Malzeme yapısı yol tutuşu kalitesi boyası sertliği ağırlığı. Hayatımızı kurtaran bunlar opsiyon görünüş dizayn değil. Amma aracımın seviyorum civic 2015 exeulive

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
2006 model toyota corolla d4d dizel aracım vardı. Aynı segmentte hiç bir Alman eline su dökemezdi hocam. Motoru olsun, yol tutuşu olsun, konforu ve ses yalıtımı on numaraydı. Sonraki kasalar için yorum yapamam ama 2003-2007 arası çok başarılıydı.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

80 bin km 2012 fb7 civic lpg li ve 35 bin km kadar da 2012 astra j 1.4T lpg li kullandım. iç tasarım, dış tasarım, lpg uyumu göz önüne alındığında civic.
ama iç malzeme kalitesi, konfor, suspansiyonlar, yol tutuşu ve turbo motor söz konusu olduğunda astra.
ama önemli bir durumda sorunsuzluk. civic te hiç bir sorun yaşamadım ama astra da sürekli bi mevzular...

Aracınız
Görüntü dersen kesinlikle honda ama sağlamlık ve performans dersen astra.
Lpg uyumu demiş bir arkadaş 1 haftalıkken araç LPG taktırdım 15 ay oldu bir sorun yok.

Yol tutuş vs. astrada daha iyi gibi geldi bana ama yinede hala daha aklımın bir köşesinde honda civic yok desem yalan olur. Çok baktım ama sağolsun 2.el deki uçuk fiyatlar beni sıfır astra 1.4 sahibi yaptılar.

Geri