Pasta Cila

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] eskisehir sonax pasta cila +boya koruma 390 TL , Eskisehir Ziebart cizik giderme + boya koruma 750 TL öneriniz nedir. Sonax fiyat olarak uygun geldi fakat iyi bir sonuc alabilir miyiz.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] eskisehir sonax pasta cila +boya koruma 390 TL , Eskisehir Ziebart cizik giderme + boya koruma 750 TL öneriniz nedir. Sonax fiyat olarak uygun geldi fakat iyi bir sonuc alabilir miyiz.

sonax ın yaptığını kendin de yaparsın..sonaxta ben kampanyadan 200 e yaptırdım boya kotuma kampanya dediler..acırım o boşuna verdiğim 200 e...büyük ihtimal dinlemeyip yaptırcaksın ama emin ol bende çok kişiyi dinlemedim yaptırdım sonra keşke dinleseydim dedim..boşa para..

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION] kardes fotografi gordun. Buna kendim biraz zor mudahale ederim. Cok cizik var. Sonaxtan memnun olan cok kisi duydum ama bakalim mecbur yaptiracagim. Baska carem yok.

Aracınız
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION] kardes fotografi gordun. Buna kendim biraz zor mudahale ederim. Cok cizik var. Sonaxtan memnun olan cok kisi duydum ama bakalim mecbur yaptiracagim. Baska carem yok.

3-5 yıkama sonrası aynı manzara ile karşılaşacaksın...sonra bi daha pasta cila...vernik incelecek boya incelecek..meguaris next tech 2 wax var uygula onu haftada 1-2 kere ve ince çizikleride kapatıyor..satacağın zaman pasta cila yapar verirsin..olmadı dersen eğer 400 veya 750 ona verceğine 1000 lira seramik kaplama yap bari..ince çiziğin önüne geçemezsin anca seramik kaplatacan ki çizik olacaksa da seramik çizilir alttaki vernik sağlam kalır..sen bilirsin.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION] kardes goruntu sinirimi bozuyor. Pasta cila ve boya koruma sonrasinda araci yikamaci haricinde bir yerde yikatmayacagim. Yikamak zorunda kalirsam da ilk tazyikli su ile pisligini alip sunger ve kaliteli bir sampuanla yikayacagim. Seramik kaplama satarken expertizde sıkıntı olabilir.

Aracınız
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION] kardes goruntu sinirimi bozuyor. Pasta cila ve boya koruma sonrasinda araci yikamaci haricinde bir yerde yikatmayacagim. Yikamak zorunda kalirsam da ilk tazyikli su ile pisligini alip sunger ve kaliteli bir sampuanla yikayacagim. Seramik kaplama satarken expertizde sıkıntı olabilir.

seramik kaplama sıkıntı olmaz seramiğin farkı 2-3 mikronluk bi farktır..bu fark boyalı olduğunu göstermez aracın.dikkate bile alınmaz..sünger ile de yıkasan en baba şampuanla da yıkasan değişmez..sonaxtan yaptırdım hocam pasta cila boya koruma 1,5 yıl önce 200 tl ye kampanyadan..2 ayı bulmadı süngerle ve dikkatli yıkamama rağmen yine çıktı çizikler..aracı zaten çizik yapan yıkamacılar..50 tane aracı aynı pis bezle yıkıyolar..valla ben fikrimi söyledim..2-3 ay sonra buraya yine atıcaksın o kılcal çizikli resmi :) kolay gelsin..

Aracınız
Oto kuaförlerinde yapılan cila ve koruma veya çizik giderme işlemlerine istenen paraların çok yüksek olduğunu ve piyasadaki kaliteli ürünler ile bu işin yapılabileceğini düşünüyorum.
kılcal çizikleri özellikle kapı kolunun olduğu çukurdaki yerler için hangi malzeme kullanılabilir.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION] pasta cilayi yapali hemen hemen 5 ay oldu cizik yok. Tamamen yikamayla alakali. Firca kullanmiyorum. Ilk tazyikli su ile temizleyip cilali sampuanla yikiyorum ve ardindan mikrofiber bezle kuruluyorum.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar FB7 aracım için pasta cila boya koruma için gittiğim bir yerde ürün olarak G3 kullanıyoruz dedi fiyat olarakta 180 civarı dedi, ürün hakkında bilgisi olan var mı?

Geri