ilk ve yeni HONDA kullanıcısı

Aracınız
Arıza ışıgı lpg de yandı benzine aldığım zaman düzeldi zaten aradığım zaman normal bişey olduğunu lpgde bir sıkıntı olduğunu söylemişti. şimdilik sıkıntı yok

Aracınız
merhabalar,

ismim ahmet, ilkez honda sahibi olmak üzereyim, kısmetse yarın yada cuma teslim alacağım inş. arabayı.
2015 model honda civic sedan elagance eco otomatik vites.

aracı verirken lpg li ve navigasyon takarak verecekler.

merek ettiğim, araştırmalarıma göre ruhsatta "eco" diye yazmıyormuş.

sonuçta ana bayiden alıyoruz, kandıracaklarını sanmam ama, "eco" olan ile olmayanı ben nasıl anlarım,
arabadan anlayan biri pek değilim :(

bana önerileriniz olursa memnun olurum.

:hsg:

Ömürlük bi tutkuyla bağlanacaksın arabana hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesin :)

Aracınız
sa,
dun teslım edemedıler muayeneden oturu, bugun gidip alacam öğlen, gece yine uyku tutmadı, normalde deliksiz uyuyan kişiyim ama şu bir hafta nasıl geçti anlamadım :):)

Aracınız
arabada arka kamera var ama, arabayı hanım da süreciği için, ön tarafta da kamera yada sensör olmasını istiyorum, malum eski arabada tecrübemiz oldu :)
servise araba alırken sormuştum, ön park sensörü 1000 tl arka park sensörü 450 tl demişlerdi. bende teşekkür ettim,
arka kamera iş göreceğini tahmin ediyorum ama ön taraf ne yapmam lazım, yardımcı olursanız memnun olurum, istanbul avcılar-mahmutbey bölgesindeyim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arabada arka kamera var ama, arabayı hanım da süreciği için, ön tarafta da kamera yada sensör olmasını istiyorum, malum eski arabada tecrübemiz oldu :)
servise araba alırken sormuştum, ön park sensörü 1000 tl arka park sensörü 450 tl demişlerdi. bende teşekkür ettim,
arka kamera iş göreceğini tahmin ediyorum ama ön taraf ne yapmam lazım, yardımcı olursanız memnun olurum, istanbul avcılar-mahmutbey bölgesindeyim.

Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
FB7 nin tamponun alt tarafı öne doğru çıkık, sensör kaldırımı görmeyebilir tamponu takma olasılığı yüksek olur, kamerayı aktif olarak kullanabilirseniz faydalı olur.

Aracınız
Arkadaslar aracın ruhsatında muayene tarihi 6 aralık 2017 yazıyı..lpg ruhsatında ise 6 subat 2017 yazıyo..lpg muayenesi için ayrıyeten gitmem mi gerekiyor zamanı gelince acaba.. Lpg li araçlarda muayene suresi 2 mi 3 mu oluyo simdi...NOT: aracım 2014 model.trafiğe cıkıs tarihi 6 subat 2015..

Aracınız
Sonunda arabayi aldim :) 12 km de teslim ettiler, suan 150 km de :) arabadan inesimiz gelmedi gezdik :) Allah olmayana nasip etsin,

Aracınız
Arkadaslar aracın ruhsatında muayene tarihi 6 aralık 2017 yazıyı..lpg ruhsatında ise 6 subat 2017 yazıyo..lpg muayenesi için ayrıyeten gitmem mi gerekiyor zamanı gelince acaba.. Lpg li araçlarda muayene suresi 2 mi 3 mu oluyo simdi...NOT: aracım 2014 model.trafiğe cıkıs tarihi 6 subat 2015..

2 yil da bir yapmaniz gerekiyor, servis de dedi, ruhsatta verilen muayene kartindada yaziyor zaten 2 yil diye onada bakarsiniz.

Aracınız
Hocam bende aldigim da oyle hissetmistim
Ne mutlu size o zaman araciniz tekrar hayirli olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tesekkurler, punto dan sonra bize muhtemesem guzel geldi, cogu yapilan kalitesiz malzeme, yok cam kalkiyor, vs gibi kotu yorumlar yersiz geldi :) yeni alacak arkadaslara daha iyi yol gosteririz ins.

Geri