Zavoli bora kit

Aracınız
sagolasın [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] :) arabayla gezmenın keyfıne vardım. stickerıda taktım, adanadakı fd6 lardan bir tık daha öndeyım artık :D

Hayırlı olsun iyi Günler'de kullanın bende fb7 ye taktırmak istiyorum bununla ilgili bilginiz varmı acaba taktırdığınız yerde gördünüzmü bizim araçtan?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
taktirdigim yerde fb7 ye taktiniz mi diye sormadim ama cogu mercedes bmw tarzi araclsra uygulama.yapiyorlar adanada iseniz yardimci olurum ustadan yana suphem yok suphenizde olmasin.
ama lpgye uyumlu araclar hondalar. montajda bir sknti olmazsa.baska.turlu sknti cikaracagini sanmam.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
taktirdigim yerde fb7 ye taktiniz mi diye sormadim ama cogu mercedes bmw tarzi araclsra uygulama.yapiyorlar adanada iseniz yardimci olurum ustadan yana suphem yok suphenizde olmasin.
ama lpgye uyumlu araclar hondalar. montajda bir sknti olmazsa.baska.turlu sknti cikaracagini sanmam.

Adana'da Değilim izmirdeyim buradaki ustayla görüştüm uzun yıllardır aynı yerde,
taktıranlar memnun Brc ile arada baya fark var sanırım bende zavoli taktırıcam

Aracınız
aslinda uretici firma.ayni.mtm adinda bir.firma.
brc.den bir.tik daha ust kalite diye duydum tam emin.degilim ama

Aracınız
[MENTION=1429]ztahsin[/MENTION] hocam merhaba bende izmir karşıyakadayım,1sene önce benim fd7 ye zavolli taktırdım.çok şükür çok memnunum.piyasayı araştırdınızmı gerek işçilik gerekse fiyat olarak bilmem ama montaj bu işlerde en önemli konu.pınarbaşında polaris zavolliye taktırmıştım tavsiyemdir...

Aracınız
[MENTION=1429]ztahsin[/MENTION] hocam merhaba bende izmir karşıyakadayım,1sene önce benim fd7 ye zavolli taktırdım.çok şükür çok memnunum.piyasayı araştırdınızmı gerek işçilik gerekse fiyat olarak bilmem ama montaj bu işlerde en önemli konu.pınarbaşında polaris zavolliye taktırmıştım tavsiyemdir...

Kullanan biri olarak İçimi rahatlattınız,Arkadaşımın tavsiyesiyle bir yerle görüştüm polarislede gidip görüşeyim teşekkürler

Aracınız
merhaba
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] hocam bu zavoli sisteminde brc de monifotu delmeden bibpolu bi sistem cıkmıs ? sizde de o sistemi mi kullandılar yoksa bibpolu sistem mi taktılar bilginiz var mı ? hala karar veremedim ne taktırsam diye :) herkez brc diyor... zavoli de daha önce ki aracımda vardı memnundum. fiyat farkıda 200 tl.

Geri