Arka Far Siyah Karartma

Aracınız
Merhabalar,

2015 model FB7 kasa füme rengi bir aracımız var. Ben sokakta yine 2015 model füme bir FB7 gördüm, arka farların sinyal ve geri vites ışıkları kısmına, çok yoğun olmamakla birlikte siyah karartma uygulanmış, ben aracım üzerinde çok fazla oynamayı sevmem orjinalliğin bozulmaması adına lakin o aracı arkadan gördükten sonra tabiri caizse vuruldum diyebilirim. Fardaki o koyu karartma füme rengine filmli camlara ve 2015 model sonrası jantlara çok ama çok yakışmış.

Asıl soruma gelirsek; bu karartma işlemi veya film, nasıl uygulanıyor? Nerede uygulanıyor? kendi servisinde bunu yaptırabilir miyiz? Yaptıramazsak başka yerlerden yaptırdığımızda garanti veya servisten sıkıntı çıkartırlar mı? Uzun vadede dezavantajları var mıdır?

Saygılar..

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3963]eneestunc[/MENTION] Düzgün film çeken bir aksesuarcıya çektirebilirsiniz, açık tonda çektirirseniz stop grubunun ışığını fazla kesmemiş olursunuz, sıkıldığınız da dikkatli bir şekilde söker iseniz hiç bir zararı olmaz.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] ilginize sonsuz teşekkürler, peki serviste bir sıkıntı çıkar mı pek bilgili değilim de bu konularda ?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Aslında biryerde gördüm birdaha bulamadım. Smoke uygulaması diyorlar farın hepsi isli gibi duruyor. Duman lekesi gibi ama on numara duruyor. Türkiyede yapan yer var mı bilmiyorum. Folyo ile değil boya gibi birşeyle yapılıyor diye tahmin ediyorum. Smoke headlight yazınca cıkıyor googledan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
3089fab231ea39db2e3f2d2507037695.jpg
gibi.

Sercan

0
Aracınız
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] Plastidip ile 2 kat kullandığınızda buna benzer fakat mat kaplama elde edebilirsiniz. İlle de böyle olsun istiyorsanız "VHT Niteshade" isimli ürün sprey boya şeklinde uygulanıyor sökmek istediğiniz zaman da izopropil alkol ile sökebilirsiniz (Ürün plastidip gibi sökülebilir bir katmak oluşturmuyor farı boyamış oluyorsunuz). Fakat Türkiye'de satışı varmı bilmiyorum

Aracınız
3089fab231ea39db2e3f2d2507037695.jpg
gibi.

Hocam aynı bunun gibi bir şey idi, film kaplamak gerekiyorsa film de kaplanabilir dediğim gibi aracımız zaten esmer, amaç bir de farları esmerleştirmek.. Yalnızca işte "garantide bir sorun çıkmasında" diyenlerdenim o yüzden bilgi almak istedim sizlerden ilginize teşekkürler
Saygılar

Samsung Galaxy J7

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar arkadaşlar
Sizlere sormak istediğim ve aklımda soru işareti olarak kalan bir konu var. Bu yüzden fikirlerinizi almak isedim.
2019 FC5 aracım var füme renk ve bu aracıma hem ön farlar hemde arka farlar için film uygulaması yapmak istiyorum 1 no olarak(Çok koyu istemiyorum)
Bir kaç FC5'de arka farlarda yapılmış araçlara denk geldim fakat ön farlarında yoktu ama herhalde type R modeliydi belki tam dikat etmedim.
Ben kendi aracımda sis farları hariç ön ve arka farlara yaptırmayı düşünüyorum ki hoş duracağı kanaatindeyim.
Forum içinde yaptırmış olan arkadaşlarımız varmıdır? Fikirlerini ve resimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Geri