Fd6 değişikliği hakkında yardımınıza ihtiyacım var?

Aracınız
Abilerim,forumdaşlarım 2010 model civic elegance aracımı ailecek satma kararı aldık tamamen keyfi?Arabam gidiyor yeni araba alma konusunda kafam çok karışık ve babam dahada fazla karıştırıyor. Benim niyetim 2010 ve üstü accord yada fb7 elegance babamda opel astra hb 1.4 t almam konusunda baskı yapıyor? kafamın karışıklığı yetmiyor gibi birde kardeşim abi insignia alalım diyor.

Ben en çok accord istiyorum kasvetli görüntüsü duruşu rahatlığı konforu ve lpgye tam uyumu benim aklımı çeliyor birde mugen görünümlü olursa efsane olur.

Fb7 elegance, accorda göre daha az yakıt ve biraz daha yaşıma uygun olması.

1.4 t astra hb benim gözümden civice göre daha sportif biraz daha performansılı daha iyi yol tutuşu gibi etmenleri var lakin civic kadar sorusuz değil.

1.6 t opel insignia accorddan daha iyi olacağını düşündüğüm tek konu performansı. İnsignia hiç kullanmadım binmedim bunun için yorum yapamıyorum.

Şimdi sizlerden yardım istiyorum bana araç konusunda yolu tam manasıyla göstermenize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler?

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
allah kolaylık versın kardesım arac almak gercekten cok zor . sorularına gelınce astra performans olarak ıyıdır o noktada bırsey dıyemem ama ıc hacım olarak bana göre çok küçük kayserı opele gıdersen test surusune rahatlıkla cıkarsın ıgsıngnıaya gelınce performans olarak accorddan ıyı olacagını dusunmuyorum acıkcası cunku ıgsıgnıa ıle test surusune cıktım 1,6 dizelle fakat acıkcası performans olarak hayal kırıklıgına ugrattı benı.. benım bu konuda bıldıklerım ve paylasacaklarım bunlar umarım kafanı daha cok karıstırmamısımdır

Aracınız
[MENTION=2741]kaptan38[/MENTION] hic kafanı karıştırma bence kardesim bu söylediğin araçlar içinde accord hepsinden önde bence bende fb7 elegance kullanıyorum ama accordda tek kelimeyle hastayım test sürüsü de yaptım o içinde ki D segment havası o mükemmel dış gorunusu konforu vs vs civic ve astrayla kıyas dahi kabul etmez insignia dersen tamam güzel araba ama bence accord daha önde
Şahsi görüşüm accord un değerini biz ülkemizde anlamıyoruz Avrupa ve Amerika'da çok fazla tercih edilen kıymet gören bir araba
Ayrıca yasına uygun olması konusunda zevkli modifiyeyle inanılmaz bir araba olur imkanın varsa accord almalısın şahsen ben bugun arabamı satsam ya CR-V ya Accord alırdım
Saygılar....

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Fd6 satılıp astra alınmaz öyle bi hata yapmayın bence. Accord ile insignia arasında tercih yapılacak olursa bir hondacı olarak ben de accord diyeceğim tabiki ama insigniayı da çok beğeniyorum. Yalnız insignianın arkası dar, çok rahat değildi bir önceki kasası. Accordun makyajlısı gayet güzel fakat yakında accordun da yeni kasası gelir 2008de değişmişti kasa, sıfır alacaksanız bekleyin derim. Lpg diyecekseniz honda bir adım önde

Aracınız
Hocam astra j yani 2011 den sonrası yakıt olarak çok ve yol tutuş sıfır. 50km ile bile savuruyor. Bende yasadım alanlarla yaşamış. Direk savuruyor o kadar toplu ve ağır olmasına rağmen.
Bende 2012fd6 satıp 2014 fb7 elegance aldım ama ikisi arasında çok fark var. Fd6 kaliteli malzeme kullanılmış. Bunun için accord daha mantıklı olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
[MENTION=2741]kaptan38[/MENTION] hic kafanı karıştırma bence kardesim bu söylediğin araçlar içinde accord hepsinden önde bence bende fb7 elegance kullanıyorum ama accordda tek kelimeyle hastayım test sürüsü de yaptım o içinde ki D segment havası o mükemmel dış gorunusu konforu vs vs civic ve astrayla kıyas dahi kabul etmez insignia dersen tamam güzel araba ama bence accord daha önde
Şahsi görüşüm accord un değerini biz ülkemizde anlamıyoruz Avrupa ve Amerika'da çok fazla tercih edilen kıymet gören bir araba
Ayrıca yasına uygun olması konusunda zevkli modifiyeyle inanılmaz bir araba olur imkanın varsa accord almalısın şahsen ben bugun arabamı satsam ya CR-V ya Accord alırdım
Saygılar....

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O
Değerli yorumun için sağol abi,gönül accordan yana inşallah accord alınacak.

Aracınız
Fd6 satılıp astra alınmaz öyle bi hata yapmayın bence. Accord ile insignia arasında tercih yapılacak olursa bir hondacı olarak ben de accord diyeceğim tabiki ama insigniayı da çok beğeniyorum. Yalnız insignianın arkası dar, çok rahat değildi bir önceki kasası. Accordun makyajlısı gayet güzel fakat yakında accordun da yeni kasası gelir 2008de değişmişti kasa, sıfır alacaksanız bekleyin derim. Lpg diyecekseniz honda bir adım önde
Yorumun için teşekkürler abicim inşallah accord alacağım araştırmaya başladım ? birde beyaz bulursam tadından yenmez

Aracınız
Hocam astra j yani 2011 den sonrası yakıt olarak çok ve yol tutuş sıfır. 50km ile bile savuruyor. Bende yasadım alanlarla yaşamış. Direk savuruyor o kadar toplu ve ağır olmasına rağmen.
Bende 2012fd6 satıp 2014 fb7 elegance aldım ama ikisi arasında çok fark var. Fd6 kaliteli malzeme kullanılmış. Bunun için accord daha mantıklı olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Anıl hocam astra c segmentinde focusdan sonra en iyi yol tutan aeaba diyorlardı inan sen böyle deyince şaşırdım. Astrayı babam beğendiği için tamam demiştim ama sen yol tutmuyor diyince işler değişti, zaten babanında gönlünü ettim sonunda?

Geri