Hakan Uzun

0
Yönetici
Olay cozuldu [MENTION=194]Can[/MENTION] yazacaktir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] en son gönderdiğim 7443 kesin eminim sipariş tarihinden baktım .

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] soketin girisinde sikinti yok 5w gibi ya iyor ama dibine kadar itince yine karisiyor devreler. Ben kendimce bir cozum uretip soketi bosta birakicam. Ampulu bir sekilde tuttururum, cozumu paylasicam.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Tekrar araca inip denedim fakat garip bir durum var. Ledin her kutubuna ayri ayri kablo baglayarak sokete tutturdum. Parklari yakinca yine 3. Stop yandi. Fren yapinca ampul parlak olarak yaniyor. Daha sonra frenden gelen kabloyu cikardim parklari acinca normal bir sekilde kisik olarak yandi. Ben olayi cozemedim neden olur bu :)

Trust

0
Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] problem bence ledde
Eğer daha önce sorunsuz kullandığın ledlerde bi sıkıntı yok ise sorun u araçta değil ledde aramak lazım kanısındayım.

mace

0
Aracınız
ismail hocam ve forum sayesinde verdiğim siparişler 9 - 10 gün gibi bir sürede elime geçti, stopları ve geri vites lambasını hemen değiştirdim, çok güzel oldu gündüz bile fark belli oluyor bakalım gece olsun birde gece bakalım, sadece 3.stop tam oturmadı bende ucundaki döner başlığı çıkardım o zaman oldu :)

mace

0
Aracınız
Sağolin sayende hocam, sinyaller ve dirençler yolda sira geldi uzun ledlere. İsmail hocam uzun ledleri oneriyor musun halojenin performasindan fazlasi varmi. Videolar da var flash etkisine dicek yok ama aydınlatma nasil :)

Geri