Civic FB7 Cyclone Multimedya Cihazı Hakkında

Asetin

0
Aracınız
Geçen gün USB de yüklü iki adet film vardı bunları izlemeye çalıştım ama normal akıcılıkta değildi. Yani sanki donma değil de ağır çekim gibi bir akıcılık ile ilerliyordu filmler. Neyden kaynaklıdır acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geçen gün USB de yüklü iki adet film vardı bunları izlemeye çalıştım ama normal akıcılıkta değildi. Yani sanki donma değil de ağır çekim gibi bir akıcılık ile ilerliyordu filmler. Neyden kaynaklıdır acaba?

Filmin boyutu yüksek ise ram den dolayı kasmıştır.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Boyut standart boyutlu ama çözünürlük yüksekti 720p ondan olabilir mi acaba bilemedim. Ya da dosya türünden de olabilir belki.

Hocam ikisinden de kaynaklanıyor olabilir, çözünürlüğü düşürüp deneyin derim.

msgkcn

0
Arkadaslar cihazlarimiz 1080 ve 720p yi desteklemiyor. Cihazlariniza video izlerken 480p izlemeye calisin. Birde cyclone cihazi olan arkadaslardan bir ricam olacak ben cihazin arayuzunu degistirdim, sanirim sikintili bir arayuz yukledim ve suan cihazin ayarlar kismina giris yapamiyorum sizden ricam cihazin kumandasinin ustunde ki setup tusu ile giriliyor mu diye denemeniz. Ben cihazi arac ustunden soktugum icin deneyemiyorum.
Selamet ile...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kumanda da setup tuşu var ise girmemesi icin bir neden yok eski cihazimda kumanda ile her yere giriş yapilabiliyordu.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
2015 civic cyclone ses çıkışları genel olarak kötü mü yoksa başka ayar menüsü var mı arkadaşlar

Aracınız
bir de arkadaşlar tv bölümü mavi ekran hiçbir şekilde tarama yapınca bile tv gelmiyor nedeni ne olabilir.

Geri