Kör nokta uygulaması.

Trust

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar.
Geçenlerde konusu olmuş idi benim de uzun zaman önce alacaklar listeme eklemiş olduğum zati muhterem kör nokta sistemi anlatmaya çalışacağım dilimin döndüğünce.

60 $ yakın bir ücreti bulunmakta yaklaşık 3 hafta gibi bir zaman da kapınızda oluyor.
İçinde tüm aparatları hatta tamponu kesmek için gerek aynı ölçüde matkap ucu da çıkıyor.
Şema ve tamponun neresine montaj yapılacak ölçüleri dahil yön vere biliyor.

Benim montaj yaptırdığım arkadaş 80 TL gibi bir ücret ile montajını yaptı.
Gereksiz ötmesi dışında bana göre farklı bi hava kattı gibi geldi ama uzun vade de orda yanan ışıklar sıkıcı gelmez olası bir kazadan da kurtarır ise tam memnuniyet sağlayan bileceği umudundayım.
*
Video eklendi .
419f4ab49b22494ba6464226b8ac3e46.jpg

29b1f7fc089f98d3963c8119571d17c7.jpg

araba kör nokta yardımcısı sistemi arka park sensörleri ve sesli alarm kiti radar dedektörleri siyah beyaz gümüş
araba kör nokta yardımcısı sistemi arka park sensörleri ve sesli alarm kiti radar dedektörleri siyah beyaz gümüş
*http://s.aliexpress.com/7r6v6niI
(from AliExpress Android)

Son düzenleme:

onancc

0
Aracınız
hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. ikaz ışıklarının yeri pek aklıma yatmadı, orjinalinde bu özellik olan araçlarda bu uyarı ışıkları yan aynaların içinde veya oraya yakın yerlerde oluyor, sizin verdiğiniz linkte bulunan resimlerde de ikaz ışıklarını hep aynayı görüş açısının içinde montaj yapılmış. acaba ön direklerdeki tweeter ların sol altında hafif boşluk var oraya montajı mümkün olurmu ?

Trust

0
Aracınız
hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. ikaz ışıklarının yeri pek aklıma yatmadı, orjinalinde bu özellik olan araçlarda bu uyarı ışıkları yan aynaların içinde veya oraya yakın yerlerde oluyor, sizin verdiğiniz linkte bulunan resimlerde de ikaz ışıklarını hep aynayı görüş açısının içinde montaj yapılmış. acaba ön direklerdeki tweeter ların sol altında hafif boşluk var oraya montajı mümkün olurmu ?
Teşekkür ederim.
Bahsettiğiniz yerlerde montaj yapacak sertlik de malzeme yok. Herhangi bir durumda çıkarıp atmak istediğim de şu an üstünde olduğu bölgeyi çıkarıp değişmesi daha az maliyet tutar.
Airbag gibi hayatı önem taşıyan şeylerin önüne de bu tarz sonradan uygulama yapmak istemiyorum doğrusu.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6]Trust[/MENTION] İsmail hocam, hayırlı olsun, video çok açıklayıcı olmuş, müsait bir zamanda tampondaki yerlerini ekler misin?

Trust

0
Aracınız
[MENTION=6]Trust[/MENTION] İsmail hocam, hayırlı olsun, video çok açıklayıcı olmuş, müsait bir zamanda tampondaki yerlerini ekler misin?
Sabah arabadan indim çekmeyi unuttum Turgut hocam akşam a halledeceğim inşallah.

Aracınız
Bunlarin aynanin dibinde yanip yanip sonen minik isikli olanini gormustum saniyorum nissan qasqaideydi ona benzer bisey uygulanamazmi.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar.
Geçenlerde konusu olmuş idi benim de uzun zaman önce alacaklar listeme eklemiş olduğum zati muhterem kör nokta sistemi anlatmaya çalışacağım dilimin döndüğünce.

60 $ yakın bir ücreti bulunmakta yaklaşık 3 hafta gibi bir zaman da kapınızda oluyor.
İçinde tüm aparatları hatta tamponu kesmek için gerek aynı ölçüde matkap ucu da çıkıyor.
Şema ve tamponun neresine montaj yapılacak ölçüleri dahil yön vere biliyor.

Benim montaj yaptırdığım arkadaş 80 TL gibi bir ücret ile montajını yaptı.
Gereksiz ötmesi dışında bana göre farklı bi hava kattı gibi geldi ama uzun vade de orda yanan ışıklar sıkıcı gelmez olası bir kazadan da kurtarır ise tam memnuniyet sağlayan bileceği umudundayım.
*
Video eklendi .
419f4ab49b22494ba6464226b8ac3e46.jpg

29b1f7fc089f98d3963c8119571d17c7.jpg

*http://s.aliexpress.com/7r6v6niI
(from AliExpress Android)

merhaba kardeşim park sensörlerini kullanarak bağlaya bilir miyiz? tekrar tampon delinmesin diye .teşekkürler

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
[MENTION=4509]korhan41[/MENTION] hayır hocam bağlanamaz.

Geri