otomatik ecolarda yakıt tüketimi

Aracınız
Arkadaşlar aracımı 6 ocakta aldım şu anda 1000 km yapmış bulunmaktayım tamamı şehir içi araç benzinli

aldığım yakıt miktarı 370 TL

Yani araç şehir içinde 370 tl lik benzinle 1000 km yaptı sizce nasıl bu değer

Hocam bir yanlis hesaplama olmasın ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Hocam bir yanlis hesaplama olmasın ?

yok üstad aslında bi hesaplama yapmadım aracı aldığım ilk gün depoyu doldurdum 210 tl aldı.

10 gün sonra tekrar 160 tl lik yakıt aldım. araç zaten sıfır şu anda İ-mid de 1000 km yazıyor hatta servisten randevu aldım bakım için :)

Sence şaşırtan çok mu yakmış olması az mı :)

37 kurus yakmissin hocam bence cok ii :) ben 43 yakiyorum. Peki bu 1000 km lik sehir ici kullanim uzun mesafeler mi kisa mi?

Aracınız
37 kurus yakmissin hocam bence cok ii :) ben 43 yakiyorum. Peki bu 1000 km lik sehir ici kullanim uzun mesafeler mi kisa mi?

Genelde kısa mesafe hatta yüzde 80 ni kısa isle evin arası 5 km aracın otomatik olmasına karşı hassas davranıyorum sanıyorum o yüzden bu değer böyle ilk kalkışlarda gaza nazik davranıyorum gereksiz araç sollamıyorum bu araba beni trafikte sabırlı Bi şoför yaptı

Aracınız
Genelde kısa mesafe hatta yüzde 80 ni kısa isle evin arası 5 km aracın otomatik olmasına karşı hassas davranıyorum sanıyorum o yüzden bu değer böyle ilk kalkışlarda gaza nazik davranıyorum gereksiz araç sollamıyorum bu araba beni trafikte sabırlı Bi şoför yaptı

Gayet guzel degerleriniz hocam hemde sakin kullaniminiz guvenli surusude getirir;)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
yok üstad aslında bi hesaplama yapmadım aracı aldığım ilk gün depoyu doldurdum 210 tl aldı.

10 gün sonra tekrar 160 tl lik yakıt aldım. araç zaten sıfır şu anda İ-mid de 1000 km yazıyor hatta servisten randevu aldım bakım için :)

Sence şaşırtan çok mu yakmış olması az mı :)

Hocam biz Ankara içinde 48 kuruş civarlarında geziyoruz sakin kullanımda :) Masallah hangi şehirden katılıyorsunuz peki :)

Geri