Alınık 1.4 S Manul LPG

Aracınız
Aracı buldum pazartesi bakmaya gideceğiz 1999 1.6 ies 160bin km'de sadece sag marşbiyel boyalu başkada bişey yok 21.500 dedi 20500'e almaya çalışcaz ve alırsak LPG taktırcaz..

Hem 99 model hemde o kadar temiz. Şüphe uyandıran bir durum hayırlısı olsun hocam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aracınız
İlan yayinda araba fena gozukmuyor mutlaka km sorgula direksiyon sonradan kaplanmis ikincisi araç diri ama rengi bana çok canlı geldi iyi baktirmani öneririm ben olsam önemsemem kaput bagaj kapağı degismemisse direklerden oynama olmamışsa fakat sadece marspiyel denince söylemek istedim bu arada baktirmadan önce radyotorun orda iki tane etiket var on panelde yerinde duruyomu durmuyormu bakarsan II olur on kaputtada bir etiket var altında bunlar bu arabada can alici noktalar motorda yağ kaçağı varmı vs vs şimdiden hayırlı olsun diyim umarım yazdigi gibidir

Tapatalk....

bende ilan yayında değil yazıyor nasıl oluyor bu?

Aracınız
Linke tıkılıyor um sahibindede AC diyorum geliyor ilan nosuyla aratsagniz belki gelir

Tapatalk....

Aracınız
İlan yayinda araba fena gozukmuyor mutlaka km sorgula direksiyon sonradan kaplanmis ikincisi araç diri ama rengi bana çok canlı geldi iyi baktirmani öneririm ben olsam önemsemem kaput bagaj kapağı degismemisse direklerden oynama olmamışsa fakat sadece marspiyel denince söylemek istedim bu arada baktirmadan önce radyotorun orda iki tane etiket var on panelde yerinde duruyomu durmuyormu bakarsan II olur on kaputtada bir etiket var altında bunlar bu arabada can alici noktalar motorda yağ kaçağı varmı vs vs şimdiden hayırlı olsun diyim umarım yazdigi gibidir

Tapatalk....

benden önce almışlar yetişemedik :(

Aracınız
Rengi güzel değildi zaten bosver.hakki dediğin fiyatlar boş yere araç yok diye fazla vermeye gerek yok satmak isteyen satılacak fiyata çekiyor gördüğün gibi

Tapatalk....

Geri