Civic FB7 Buji

Aracınız
AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/2iumUraU

Örnek olarak paylaşıyorum aracınıza uygun bujinin kodu kitapçıkta yazıyordur ordan bakıp uygun olanı aratabilirsiniz

teşekkürler. bizim otomobil için ngk'nın silzkr7c11s modeli aracın üzerindeki, silzkr7c11ds modeli de lpg'ye uyumlu model. ben de ebay'de buldum takımı 136 tl'ye geliyor(orijinal araç üzerindeki 11s modeli) ama gümrükte kalır mı? daha önce ebay'den 34 defa alışveriş yaptım. gümrüğe takılan çok saçma ürün de oldu, hiç gelmeyen de, gümrüğe takılır mı dediğim iş yerine kadar bile geldi. :)

Aracınız
sağolun. bunu da görmüştüm. toplamda 360 tl'ye geliyor. istanbul'dan takımını 240 a da buldum ama bilecik'ten bakınca istanbul insanın gözünü korkutuyor :) acaba yanlış ya da farklı ürün gönderirler mi güvenemedim çünkü adamlar belli bir site üzerinden satış yapmıyor. Eskişehir'de de 250'ye buldum bi müsait olduğumda gidip bakacağım. :) sonuçta buji arabanın kalbi gibi bir şey iş görülsün diye bir şey alırız canımız sıkılır tadımız kaçar bir yandan da aynı ürüne göz göre göre fazla para vermek istemiyorum. aslında bu kadar soru işaretinin cevabı denso buji takan ( [MENTION=3441]dnzkrt[/MENTION] ) arkadaşta ama o daha yazdıklarımızı görmedi sanırım

Son düzenleme:

dnzkrt

0
[MENTION=6959]10urakgun[/MENTION] hocam Yen'i gördüm :) ben 200 liraya almıştım parçacıdan çekiş düzeldi sıkıntı yok su anda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
teşekkürler. bizim otomobil için ngk'nın silzkr7c11s modeli aracın üzerindeki, silzkr7c11ds modeli de lpg'ye uyumlu model. ben de ebay'de buldum takımı 136 tl'ye geliyor(orijinal araç üzerindeki 11s modeli) ama gümrükte kalır mı? daha önce ebay'den 34 defa alışveriş yaptım. gümrüğe takılan çok saçma ürün de oldu, hiç gelmeyen de, gümrüğe takılır mı dediğim iş yerine kadar bile geldi. :)

Ebay ı bilmiyorum hiç alışveriş yapmadım ama aliexpresten çok yaptım ürünlerimin hepsi geldi. Zaten ola ki ürün elinize ulaşmazsa şikayet formu oluşturuyorsunuz paranız iade oluyor. Bir de aliexpres ten yorumlara bakarak alıyorum Türkiye den de mesela bujiler için alan arkadaşlar olmuş ürünün yorumlarına yazmışlar tabi yine de siz bilirsiniz içiniz hangisinde dah rahat edicrkse

Civic Fd6 1.8

Aracınız
aliexpress'e hiç bakmamıştım orası da olabilir. sizin bildiğiniz bir link var mı? ilginize teşekkürler

Aracınız
AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/qmmA7Fjm

Mesela ürün bu.

Bu da ürünü Türkiye'den alanlardan bazılarının yorumları
1ce754de143938f60bd2164aa310e7c1.jpg

Civic Fd6 1.8

Geri