Civic FB7 Cyclone Multimedya Cihazı Hakkında

kara82

0
Aracınız
Cyclone Var benimkinde de, 2015 model takılı verdiler aldığımda.
navigasyon açıkken, direksiyondan şarkı değiştir diyince gecikme olmuyor,
flash bellekten şarkı film okuması güzel, hem kol dayama bölgesinde hem de torpido gözünde flash giriş yerleri var.
Arkadasim da 2015 model aldi, Flashdiskten mp3 calacakken hep ilk parcadan basliyor. 8 gb flashdisk takili ve mp3ler arasinda gezinme-secmede takilmalar oluyor. Ayrica bazi kucuk problemler de var. Servise baktiracak

Aracınız
flash bellekte klasör halinde iken, ekranda hepsi bir ekranda gözüküyor,
bunu klasör olarak görebilir miyim bilemiyorum o kadar inceleyemedim,
şarkı geçişlerinde sorun yok ama,
arabaya binince bir kez daha dikkat edim, ama olsa anlardım anlamadıysam sorun yok demektir :)

Aracınız
Arkadasim da 2015 model aldi, Flashdiskten mp3 calacakken hep ilk parcadan basliyor. 8 gb flashdisk takili ve mp3ler arasinda gezinme-secmede takilmalar oluyor. Ayrica bazi kucuk problemler de var. Servise baktiracak

aslında problem gibi göze takılan şeyleri herkes paylaşırsa bizim içinde iyi olur, gözümüzden kaçan birşey olur, dikkat etmiş olur ve alacak kişileri bilgilendirmiş oluruz.

Aracınız
[MENTION=1306]kara82[/MENTION]

klasör olarak şarkıları görüp, istediğin klasörden istediğin şarkı yada hepsini seçerek listeni oluşturabiliyorsun, biraz kurcala aygıtı :)

kara82

0
Aracınız
[MENTION=1306]kara82[/MENTION]

klasör olarak şarkıları görüp, istediğin klasörden istediğin şarkı yada hepsini seçerek listeni oluşturabiliyorsun, biraz kurcala aygıtı :)
Benim aracim 2013 model, arkadasiminki 2015, iki aracin uzerindeki cihazlarda en azindan arayuz gorunumu olarak fark var. Cyclonu telefonla arayinca iki cihaz donanim yonunden farkli dedi. Dediginiz gibi biraz kurcalayayim bakalim klasor ve liste olusturma var mi

Aracınız
Benim aracim 2013 model, arkadasiminki 2015, iki aracin uzerindeki cihazlarda en azindan arayuz gorunumu olarak fark var. Cyclonu telefonla arayinca iki cihaz donanim yonunden farkli dedi. Dediginiz gibi biraz kurcalayayim bakalim klasor ve liste olusturma var mi

Benim ki de 2015, ilk başta bende yok zannettim, bulamadım :)
dün akşam yolda giderken arkadaşa dedim yok diye, nasıl olmaz mutlaka vardır dedi, buldu :) :)
klasör klasör flash bellekteki isimler gözüküyor, çift tıklıyorsun içindeki şarkılar çıkıyor, ister tek şarkıyı listeye ekleyebilir yada hepsini seçip ekleyip çalabiliyorsun,

kara82

0
Aracınız
Benim ki de 2015, ilk başta bende yok zannettim, bulamadım :)
dün akşam yolda giderken arkadaşa dedim yok diye, nasıl olmaz mutlaka vardır dedi, buldu :) :)
klasör klasör flash bellekteki isimler gözüküyor, çift tıklıyorsun içindeki şarkılar çıkıyor, ister tek şarkıyı listeye ekleyebilir yada hepsini seçip ekleyip çalabiliyorsun,
Tesekkurler.

okano

0
Aracınız
bu cyclone marka dvd yi araç hareket halindeyken izleyebiliyormuyuz acaba

Aracınız
Bu tür cihazların ayarlar menüsünde "El freni saptama" gibi ayarlar bulunuyor. Bunun kapalı konuma getirilmesi halinde DVD, TV gibi özellikler kullanılabiliyor. Şayet böyle bir ayar seçeneği olmaması halinde bunun montaj sırasında bypass edilmesi mümkün.

Geri