Far Önerisi???

Olay yerinde mobese fln var mi onu araştırdınız mı hocam o adamın çarptığını kanıtlamanız lazım sonuç olarak bunu göz ardı etmeyin

Hakan Uzun

0
Yönetici
öncelikle geçmiş olsun
hazır çıkma far almayı vs düşünüyorsanız bi-xenon'a çevirebilirsin denemeye değer.
bu arada orijinaldeki aydınlatmayı hiçbir farda alamazsınız.bilginiz olsun

Son düzenleme:
[MENTION=1595]Oktayyaman[/MENTION] Hocam merhaba. Mobese yok malesef. Eşim kullanırken oluyor olay. Eşim duruyor 100m ileride diğer araç arkadan geliyor. Eşim ne yapıyorsun dar yola girilirmi diyor ne olacak şimdi diyor. Ne olacak gidip yaptırıp ödeyeceksin diyor. Utanmadan. Bayan ya karşısındaki zannediyorki hiçbirşey bilmiyor. Diğer araç gidiyor. Eşim trafiği arıyor. Ekip bir tutanak tutuyor. Emniyete şikayette bulunduk sonuçta. Araç servis aracı firma ismi belli aracın sahibi arandı aracı kullanan şoför kabbulenmiyor tabi. Neyse olay şimdi hukuki boyutta. Bişey merak ediyorum olay ne zaman sonuçlanır? süre ne kadar sürdü sizinki. Aracımı servise bırakacağım Pazartesi ne kadar hasar varsa cepten yaptıracağım faturasınıda mahkemeye sunacağım artık.

[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] Hocam servis aracı Üniversite personelini taşıyor. Eşimde Ünv de çalışıyor. İspat için hemen trafik arandı ve emniyete şikayette bulunuldu. Bakalım Ne olacak. [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] Hocam vazgeçtim ledli fardan. Araştırdım hiçbir güvencesi yok. Adam daha bana tazikli su tutmamalısın diyor. En iyisi servis yeni far taksın sonuçta 9 aylık araç diğer farla farklı bir görüntü bırakmaz İnşallah.

[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] Hocam servis aracı Üniversite personelini taşıyor. Eşimde Ünv de çalışıyor. İspat için hemen trafik arandı ve emniyete şikayette bulunuldu. Bakalım Ne olacak. [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] Hocam vazgeçtim ledli fardan. Araştırdım hiçbir güvencesi yok. Adam daha bana tazikli su tutmamalısın diyor. En iyisi servis yeni far taksın sonuçta 9 aylık araç diğer farla farklı bir görüntü bırakmaz İnşallah.

Hakan Uzun

0
Yönetici

Ben zaten ledli fardan yana degilim.. Ucuza mal etmenin pesindeyim cikma sapasaglam far alabilirsin aracin zenonsuz ise 500 zenonlu ise 600 liraya karar senin hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam elegance modeli xenon lu 600 tl aldım. Şimdi kesin karşı taraftan alacağımı bilemiyorum. Onun için servis taksın sıfırını ne yapayım artık. Serviste 1500 tl yi bulur dedi .duv.

Geçmiş olsun. Boyle terbiyesiz iki ayaklı hayvanlar ile ayni ortamı solumak bile utanç verici

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=1043]mmestan[/MENTION] benim olayımda da mobese yoktu. carpan arac ayrıca hiç durmadı peşinden basıp gittim plakasını aldım hemen polisi aradım tutanak tutuldu sigorta acentamada olayı bildirdim iki hafta içinde carpıp kacan arkadasa ulastılar, arkadas beni aradı işte farketmedim de falanda filanda dedim ben aracımı yaptırdım sizin kaskonuz yada siz artık ödersiniz. olay böyle kısa bi sürede hallettik. yani o parayı alıyorlar adam istedigi kadar inkar etsin :) siz faturanızı saklayın. mahkemeye tasınma olayında adam itiraz edecegi için belki sizin ki biraz sürer ama ben fazla sürecegini tahmin etmiyorum. polis tutanagı tutuldugu için olay uzamayacaktır.

İnşallah [MENTION=1595]Oktayyaman[/MENTION] hocam. Aracın sahibine ulaştık şoförü aradı adam utanmadan bana arkadan vurdu demiş. Eşim aynı düzergahta aracı yine görüyor aracın yan orta kısmı hasarlı. [MENTION=84]nonickname[/MENTION] hocamın dediği gibi çok yerinde tanımlama yapmış :)

Fb: facebook.com/hondaskmaras

Geri