Sinek,Böcek Temizliği

Merhabalar,

Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.Yanlış ise kusura bakmayın.

ARkadaşlar sürekli uzun yol yapıyorum ve haliyle aracın ön tarafı sinek,böcek izi (kan vs) oluyor.Sıcakla birleşince de izler yıkamacı da bile geçmiyor.Bunun için araca zarar vermeyecek bir temizleme solüsyonu var mıdır?

teşekkürler.

Aracınız
Merhaba.

Aynı sorundan dolayı yıkmacı arkadaş önceden ön kısma pompalı şişenin içesinde birşey sıkıyor ve normal yıkama sonrası ovmadan, zorlamadan tertemiz oluyor. Geçenlerde sordum bu ne diye, oda gelen araçlarda ön kısmı çok kirli, sinek izi varsa bu ilaçtan biraz basıyoruz ve yumuşuyor dedi. Yani farklı bir çözücü kullandığı kesin. Herhangibir sorunla da karşılaşmadım.

Bilginize.

Merhaba.

Aynı sorundan dolayı yıkmacı arkadaş önceden ön kısma pompalı şişenin içesinde birşey sıkıyor ve normal yıkama sonrası ovmadan, zorlamadan tertemiz oluyor. Geçenlerde sordum bu ne diye, oda gelen araçlarda ön kısmı çok kirli, sinek izi varsa bu ilaçtan biraz basıyoruz ve yumuşuyor dedi. Yani farklı bir çözücü kullandığı kesin. Herhangibir sorunla da karşılaşmadım.

Bilginize.

Hocam teşekkür ederim.Ancak taşrada yaşıyorum,tek yıkamacı var ve ondada bu tarz bir ürün yok.Eğer marka model bulursam kendim yıkayacağım.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=2193]Lebronn[/MENTION] , hocam benim bulunduğum yerde de adamın bir karışımı var sprey gibi sıkıyor sinek kan falan baya çıkarıyor bayanların mutfaklarda kullandığı yağ çözücüden koyuyorum dedi geri kalanı ne fikrim yok zarar verir mi bilmiyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar,

ARkadaşlar sürekli uzun yol yapıyorum ve haliyle aracın ön tarafı sinek,böcek izi (kan vs) oluyor.Sıcakla birleşince de izler yıkamacı da bile geçmiyor.Bunun için araca zarar vermeyecek bir temizleme solüsyonu var mıdır?

teşekkürler.

Konuyu ilgili bölüme taşıyorum, videodaki ürün işinizi görecektir ;)

Aracınız
Merhabalar,

teşekkürler.
Hocam honda servislerde butür uzun yolculuklar da kullanmak için özel bir sprey var.. aracın önüne sıkıyorsunuz sonrada yolculuk bittiğinde biraz su ile bütün börtü böcek anında kayboluyor bilginize.. iyi günler..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam harika bir ürüne benziyor,keşke daha önce görseydim bu ürünü kaputta 4-5 tane taş izi var :(

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam taş izi için çok ise yaramayabilir, boya üzerin de olusan kamplama çok güçlü değil.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri