Spontane gelişen bazı kapışmalar

Aracınız
Şu Scirocco yu kanım bir türlü almadı, itici ve basit geliyor.

+1

bende hiç ısınamadım bir beygiri fazla onuda seneye ben geçecem :) çok fazla var diye midir bilmem hiç ilgimi geçmiyor sadece bizim sokakta birinde var amg jant ı takmış çok pis yakışmış:)

Aracınız
modıfıyeye cuk oturan bir arac ki jant ve basıklık yakısıyor. 2.0 TDI DSG modelını getırseler turkıyeye tadından yenmez piyasasıda bıraz hareketlenır ama geltırmıyorlar.

Aracınız
geçerler ya. ama turbo veya kompressor beslemelı aracların surusu gercekten ıyı.
bızımkıler gaza asılıyor sabıt sekılde ıvmelenıyor ama beslemelı motorlarda gaza basınca böyle bır dalgalanma şaha kalkma birden atma gerçekten guzel duygular sende yasamıssındır bu duyguyu [MENTION=980]Dogan1907[/MENTION] :)
bızım 1.9 TDI CADDY vardı manual. onun surusu keyfi bambaskaydı cıdden. tork desen tork motor desen motor. 1.9 luk caddylerde pıyasadakı 1.6 dızellerın cougnu yıyor beygırlerı yuksek olmasına ragmen ve cüssesine ragmen

Aracınız
geçerler ya. ama turbo veya kompressor beslemelı aracların surusu gercekten ıyı.
bızımkıler gaza asılıyor sabıt sekılde ıvmelenıyor ama beslemelı motorlarda gaza basınca böyle bır dalgalanma şaha kalkma birden atma gerçekten guzel duygular sende yasamıssındır bu duyguyu [MENTION=980]Dogan1907[/MENTION] :)
bızım 1.9 TDI CADDY vardı manual. onun surusu keyfi bambaskaydı cıdden. tork desen tork motor desen motor. 1.9 luk caddylerde pıyasadakı 1.6 dızellerın cougnu yıyor beygırlerı yuksek olmasına ragmen ve cüssesine ragmen

dostum gerçekten turbo olayı çok ayrı bir zevkmiş. O bahsettiğin şaha kalkma olayını arada sırada yapıyorum heves işte zamanla durulurum diye düşünüyorum :) 2016 haziranda yazılımla beygir sayısını artırmayı planlıyorum. Hem sakin sürüşte yakıt tasarrufu hemde agresif sürüşte daha çabuk hızlanma aradığımız 2 nimet resmen.

Aracınız
o zaman içinin yağlarını eriten o dar sokaklardan geçerken ki sese ne demeli :D ıslık gib iinceden turbonun o tatlı sesi. o ses ıcın ara sokaklardan gıderdım hep :) roccoda ara sokaga gerek yok egsoz oldugu ıcın turbo sesını dırek sesı dısarı verıyor kapalı oldugu halde de. yaşancak motorlar ama yakıtlar biraz düşse hatta baya dusse herkes mutlu olacak [MENTION=980]Dogan1907[/MENTION] :)

Aracınız
istanbul iftar buluşmasına gelene bedava 1 tur turbo keyfi :)

Aracınız
güzem kampanya :)
Adanaya gelene
1.6 atmosferik honda
1.6 atmosferik bmw 3 serisi
1.6 kompressor c180
1.4 tsi rocco
keyfi de benden :)

Aracınız
Suber B Işıklarda
Toyoto Corolla uzun yolda

arkamda kaldıkları için motor bilgileri yok

Passat 1,8 T ile baya hızla gidiyordum. :) 210 da devir kesici devre gireceğim için fazla uğraşmadım :)

Geri