Exe eco oto 2016 civic verilir crv 2016 exe otomatik alinir

Aracınız
Honda civic 2016 executive otomatik eco modeli yeni aldim. Nisan 27 de aracta sikintim yok ama jeep istiyorum.
Crv executive 2016 otomatik dizel makineyle takas edebilirim.
Olmadi bineriz civic e lakin. Yukselelim biraz saygilar.

Aracınız
Burda sorunuz nedir ben onu anlayamadım yanı civic den sonra crv alınır mı demek istiyorsunuz ??
Bu soruya da cevap verilmez Çünkü cok farklı araçlar bunlar

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
Yok sordugum bisey yok crv ile takas edebilirim diyorum. Rv si olupta elden cikartmayi dusunen.
Executive otomatik olmak kaydiyla 2016 civici verip uste parasini verip alirim diyorum soru yok. Saygilar

Aracınız
Anlatılmak istenileni ben anlamamışım o Zaman saygı bizden

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Yüksek araçları bir türlü sevemedim hep alçak İki kapılı arabalar ilgimi çekmiştir. Zevkler tartışılmaz aklınızda kaldıysa bir fırsatını bulup değiştirin. Ama benim şahsi fikrim bir daha kolay kolay üretilmeyecek olan görsel olarak muhteşem Civic gösterge ve kokpitinin tadını çıkarmanızdan yana. (malzeme kalitesi hariç )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Civicten memnunum crv ye gecmek kismet olursa bide onu denemek niyetindeyim. Takas dusunenlerden bekliyorum.

Aracınız
2016 otomatik executive crv saticisi olan ulasabilir. Hatasiz boyasiz olmak kaydiyla. Takas dusuncem ortadan kalkti. Nakit satici olanlar ulasabilir ozelden. Aksi halde kilitlenebilir ilan.

Geri