1.6 ies 99 model

Aracınız
[MENTION=1268]ozdemirapp[/MENTION] hocam motoru yikatirken aman LPG ve araç ecusunu iyice sardir su girerse iflah olmuyor 3-5 gün sonra elinde kalır basima geldi tam tatile gideceğim zaman LPG ecusu su aldığından oksitten bozuldu bir kaç gün önce motoru yikatmistim.parça yurtdışından bir hafta sonra gelecek dediler sonrasini sen düşün Türkiye de yok ne biçim ecu ise şükür bir yere gittim es dost vasıtasıyla adam 10 dk da buldu geldi çıkmasını :)) 200 TL mal oldu bana. Motoru yikatayim yağdan kurtulayim derken daha büyük yara açma kendine.
Bu arada kaçaklar üst kapak gibi distribütör de de var ama üst kapak dan iniyor olabilir.üst kapakdan geliyorsa basit is slikonlayip temizleyip takiyolar.:))

Tapatalk....

Motoru yikatmaktan vazgectim hangi kuaforcuye goturduysem bana olur yada olmaz demeden duwarlarindaki " motor yikamada olusabilecek sorunlardan sirketimiz mesul degildir" yazilarini okutuyorlar.

Aracınız
[MENTION=1268]ozdemirapp[/MENTION] sorunlu bir is en iyisi motor yıkama köpüğü alıp kendi isini kendin cozmek

Tapatalk....

[MENTION=563]bilisim[/MENTION] hocam her harikulade bi su basma isi olacak sanirim kopuk veya sprey kullandiktan sonra.

Aracınız
Motor yıkama nedir bende bunu anlamıyorum. Rulmanlara su kaçırmayında aman diyim.
Temizlik istiyorsanız benzin yada gaz yağını sıkın bezle silin. Suyla olmaz bu iş

Geri