Anatomik spoyler (omsa line)

Aracınız
Dostum satarken ikiside aynı etkiyi yapar yani fark etmez.
Önemli olan urun kaliteli olsun ve iyi yapılsın icine ısınsın.

Hakan daki spoiler cok guzel onuda değerlendir derim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1456]balanar[/MENTION]

Resimdeki spoilerı yapıştırma olarak 2 yıldır kullanıyorum, yapıştırma siyah cam silikonuyla yapıldı, şu ana kadar sıkıntı yaşamadım, ama uçma ihtimali her zaman var :)
Hatta tedbir amaçlı yakın da etrafını tekrar silikon ile geçeceğim.
Bagaj kapağının delinerek montaj yapılması spoiler için bence değmez, söküldükten sonra iz kalırsa diğer spoilerdan takıp izi kapatırım diye düşünüyorum :)

Konuya geç cevap verilmesi normal Ramazan ayındayız :)

http://civictr.com/showthread.php/248-Civic-FB7-Modulo-spoiler-elektrik-bağlantısı

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] teşekkürler, sizin yaptığınıza baktımda sanki kendim de yapabilirim gibi geldi,

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1456]balanar[/MENTION]

Hocam eliniz yatkınsa yapamamanız için bir neden yok ;)

onancc

0
Aracınız
Fiyat konusunda fikir sahibi olmak isteyenlere, bir hafta önce anatomik spoiler Honda servis modelini boya dahil 200 TL ye aldım.(Fiber) Ankara Ostim ve ivedik organize sanayi de daha ucuza olduğu söyleniyor ama oraya kadar gidemedim, çankaya da bir tunning firmasından aldım. 5 sene kalıp ve boya garantisi veriyor. ( garantisi bizzat benim abi tarzında bir garanti söz konusu tabiki.) Ama hakkını vermek lazım daha yapıştırmadan bagajın üstüne koyar koymaz kalıbı silme sıfıra sıfır oturuyor. daha montajını yaptıramadım ama güneşli ve yağmursuz bir haftasonu yakalarsam en kısa sürede taktıracağım.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Fiyat konusunda fikir sahibi olmak isteyenlere, bir hafta önce anatomik spoiler Honda servis modelini boya dahil 200 TL ye aldım.(Fiber) Ankara Ostim ve ivedik organize sanayi de daha ucuza olduğu söyleniyor ama oraya kadar gidemedim, çankaya da bir tunning firmasından aldım. 5 sene kalıp ve boya garantisi veriyor. ( garantisi bizzat benim abi tarzında bir garanti söz konusu tabiki.) Ama hakkını vermek lazım daha yapıştırmadan bagajın üstüne koyar koymaz kalıbı silme sıfıra sıfır oturuyor. daha montajını yaptıramadım ama güneşli ve yağmursuz bir haftasonu yakalarsam en kısa sürede taktıracağım.

Bilgi icin tesekkurler hayirli olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
ışıklı bagaj spyleri için bir kaç servisi aradım, istanbuldaki, marmara, park, cem, ayışığı
rakam tam net değil ama hepsi 1.000 küsürlü bir fiyat verdi 1120 mi neydi unuttum
honda marmara 400 lü bir rakam verdi, acaba bu işte bir terslik mi var anlamadım.

Haci abi bende. Sordum bu spoyleri 450 demiş lerdi alırken sormuştum 3 ayda bukadar. Fark gelmez herhalde saygılar

Bugün serviste black edition modelini inceledim. Özellikle bagaj spoileri çok hoşuma gitti. Kesinlikle %100 uyumlu. Ve bagajın üstüne gelen kısım çok ince ve çok hoş duruyor.

Geri