Yeni Honda Civic Sedan 2014 (Makyajlı)

arkadaşlar ayışığı plazaya makyajlı 2014 civicler gelmiş bilgiyi internet üzerinden aldım
hadi gözümüz aydın daha öncede düşündüğüm gibi dış kasada ön panjurdan başka değişiklik göremedim jantlarda değişmiş jantlar standartmı opsiyonmu bilgim yok

https://www.facebook.com/ayisigihonda?fref=ts

[quote author=FatihPan link=topic=417.msg8667#msg8667 date=1404946525]

Bugün [member=23]berk tmzl[/member] le birlikte Body kit meselesi için buluştuk dönüşte yolumuz üzerindeki honda ceme ugradık 2014'ü bide biz yakından inceleyelim dedik :) Değişen pek bişey yok
1-ön panjur
2-ön tampon altındaki krom kısım
3-resimde de görüldüğü üzere kaput kapağındaki fitili biraz uzatmışları berkin dikkati
4-Jant
5-opsiyonda harbi opsiyon OOPPSS.. diyosun kalıyosun bir araba parası (neredeyse diyeceğim ama onu bile diyemiyorum çünkü çok rahat bir tofaş alır :) )

Bu arada bazı önemli bilgilerde öğrendik ama ilk önce derlememiz lazım Çünkü Servis kısmındakilerin hepsi usta her biri başka bir şey diyor :++:

Umarım Yeni kasa alacaklar ve merak edenler için meraklarını giderecek bilgiler paylaşa bilmişizdir.
[/quote]

Ynt: Yeni Honda Civic Sedan 2014 (Makyajlı)

ElB2jA.jpg

ElB2vz.jpg

GngGLr.jpg

Aracınız

Beklediğimiz gibi ön panjur değişmiş sadece :)

Makyajlıyı aylardır hacı bekler gibi bekleyenler için hayal kırıklığı. Benim beklediğim gibi ufak dokunuşlar var. Resimler tam göstermiyor olabilir. Opsiyonel aksesuarlar ile çekilmiştir. Mesela şehir paketi tüm civiclerde ekstradır. Fotoda mevcut. Jantlar çok güzel ama opsiyonelmidir standartmıdır ancak gelince görürüz. Açıkçası ben yan maşpiyel olur ön ve arka tamponda maşpyele göre rotüş olur diye bekliyordum. Herhalde yok. Arkada tampon altında ince uzun kedi gözü olur diyede beklemiştim. Yurt dışındaki örneklerinde mevcuttu. Demekki satışlardan memnunlarki köklü değişime gitmemişler. :)

Alttaki resim kesinlikle aksesuarlı hali. Yan çıtalar (şehir paketi), cam rüzgarlıkları filan hepsi aksesuar.

Bune böyle ya arabalarımızın gözünü seviyim bu panjurda ney böyle atın çöpe gitsin daha iyi :++:

Ne kadar doğrudur bilemem ama serviste çalışan arkadaşımdan aldığım bilgiye göre 2015 in ortasında veya sonunda dizelini çıkarmayı planlıyorlarmış

Bu kasaya dizel gelmeyecek.kesin bilgi. Motor kaput altına sığmıyor. Ön tarafı komple değiştirmek çok maaliyetli. Yeni model çıkarmanın yarı parası. Birsürü kalıp gerekiyor. Okadar masraf yapmazlar. Onun için tamamen yeni kasaya bırakılmış.

INCA-Astro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wordls

0

Dizel gelecek. Bu arabaya dizel motoru sigdiramamislar diye duyum aldim.
Bu arada makyaj bu ise bu panjuru takip bizde makyajli olabiliriz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wordls

0

17 jant hala yoksa elegancede rezillik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri