Serviste Lpg Taktırmak Acil Yardım Bekliyorum :)

Aracınız
Mrb arkadaşlar İST Anadolu yakasında Brc kiti taktırabileceğim sağlam ve işini iyi yapan bir yer varmı acaba önerebiliceğiniz.

Aracınız
Mrb arkadaşlar İST Anadolu yakasında Brc kiti taktırabileceğim sağlam ve işini iyi yapan bir yer varmı acaba önerebiliceğiniz.

Anadolu yakasını bilmiyorum ama Çağlayan da 2A mühendislik diye bir yer var brc distribütörüymüş. Ben de burda taktırmayı düşünüyorum. Arkadaşım burda taktırmış işçilikleri için gayet güzel diyor.

Aracınız
İstanbul Honda Ayışığına sordum, lpg takarken manifolt deliyor musunuz diye, "mecbur deleceğiz, delmeden yapılamaz, yapıyoruz diyen yalan söyler" dedi. BRC distribütörlerine sordum, "manifolt delmeden yapılır, pipo denen bir parça ile yapıyoruz" dedi. Her ikisinden de LPG montajı için hemen hemen aynı fiyatı aldım. Ama nerede yaptıracağıma kararsız kaldım. Sizlerin görüşünü alabilir miyim?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İstanbul Honda Ayışığına sordum, lpg takarken manifolt deliyor musunuz diye, "mecbur deleceğiz, delmeden yapılamaz, yapıyoruz diyen yalan söyler" dedi. BRC distribütörlerine sordum, "manifolt delmeden yapılır, pipo denen bir parça ile yapıyoruz" dedi. Her ikisinden de LPG montajı için hemen hemen aynı fiyatı aldım. Ama nerede yaptıracağıma kararsız kaldım. Sizlerin görüşünü alabilir miyim?

Hocam bence BRC de yaptırmak daha mantıklı adamların işi bu ;)
Pipo sistemi hakkında maalesef bilgim yok.

Aracınız
Hocam bence BRC de yaptırmak daha mantıklı adamların işi bu ;)
Pipo sistemi hakkında maalesef bilgim yok.

Hocam bugün tekrar aradım 2A Mühendisliği. Gaz dolum ağzını benzin dolum ağzının yanına koymak için ek fiyat istediler. Ayrıca tavsiye etmiyoruz çünkü dolum yapılırken içeri çok koku veriyor dedi. Gaz dolum ağzı benzin yanında olanlar bilgi verebilirler mi, gerçekte böyle bişey var mı?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ne kadar koku verebilir ki ? Pratik oluyor bence benzin dolum ağzının yanı mantıklı.

StarGT

0
Aracınız
bendeki lpg dolum benzin dolumun yanında hiçte o kadar abartılacak bir koku yok hatta hiç yok diyebilirim.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Taktırın hocam sıkıntı yapmayın o koku uçar gider. 1 dakika kokuya sabredin yeterli ;)

Aracınız
Bende daha hic koku almadım neyini tavsiye etmiyormuş taktırın gitsin

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Geri