Civic'ten SUV'a geçme zamanı geldi / 2013 model aracım satılıktır

tugi

0
Aracınız
şu malum site eski şaşalı günlerini kaybediyor herhal :D

tugi

0
Aracınız
Selamun Aleyküm arkadaşlar,
2013 model Elegance Eco aracım satılıktır. Çocuk sayısı arttıkça birinin bebek arabası diğerinin akülü arabası derken Civic küçük gelmeye başladı maalesef. Bu nedenle SUV ya da aile aracı tipi bir araca geçmeyi planladığım için aracımı satılığa çıkardım. Küçük bir kısmıyla ev kredimi kapatıp kalan kısmıyla 2. el bir SUV ya da aile aracı almayı planlıyorum. Bu konuda da önerilerinizi beklerim :) Aracımla ilgili detaylı bilgi ilanda bulunmaktadır.

arabam.com ilan no 5894617

Araçla birlikte 4 adet 3000km kadar kullanılmış UG8 kış lastiği de verilecektir. Banada lastik lazımdı :D

Aracınız
bakmayalı fiyatlar ne olmuş öyle. Hayırlı satışlar hocam.

Aracınız
Hocam incelikle hayirli satislar dilerim...
Suv olarak honda crv eski kasa 80bin fiyatli hene 80bin-90km civari 2011 bulabilirsiniz tabi 2.0 motor (vergisi 1.600 tl) lpgli arkadasimda var ortalama 28krs-30krs yakiyor bende kullandim begendim km korkutmasin temiz bulduktan sonra yillarca bilirsiniz hondanin mekanik aksami en iyi arabalardandir...
Burda tabi ayirmak istediginiz butcede onemli suv diyince ben qashqai tarzi araclar beni tatmin etmiyir crv veya xtrial onerebilirim size cook saglam arabalar...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri